Srpen 2009

Další dvě posily

26. srpna 2009 v 22:53 | Petr Brdičko |  Aktuality
Vzhledem k tomu, že letos může do soupisky PKFL každý tým napsat 25 hráčů a my máme obsazeno "jen" 21 pozic, můžeme si dovolit další dvě posily do týmu.

Jsou to navrátilci, kteří už v týmu dříve byli. Jde o útočníka Martina Rokose, který se dostává z dlouhodobého zranění a záložníka Mustafu Artana, který hrát nemohl kvůli osobním povinnostem.
Věříme, že nám kluci pomůžou vykopat alespoň postup do vyšší soutěže :-)

Boss

Sezona 2009/2010

22. srpna 2009 v 18:09 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak už je to tady, dozvěděl jsem se informace k nové sezoně v 3.lize PKFL. Úmyslně píšu "jen" v 3.lize, protože dělení na A a B pro novou sezonu na třetí ligu padá, naopak druhá liga se na A a B rozdělí. Počítá se s tím, že do 2.lig postoupí prvních 7 týmů z každé loňské 3.A a 3.B ligy, tudíž nás se to určitě netýká.

Přihláška na novou sezonu i se soupiskou byla odeslána na vedení PKFL, snad určitě nebude problém s tím, že nebude přijata. Startovné 200 Kč zůstává, má být uhrazeno do 4.9.2009, o to se já sám postarám po příjezdu z Rakouska.

Změna se týká také soupisek týmů. Můžeme jí, i jako doposud, měnit v průběhu celé sezony, což považuji za rozumné. Letos však není počet hráčů omezen na 20, nýbrž na 25. V důsledku toho byl na oficiální soupisku pro A-tým dopsán zpět Petr Manhart a máme tedy ještě 4 volná místa. Jsem ochoten na ně dopsat Jirku Vávru a Davida Ziku, pokud by o účast v našem týmu měli zájem. V opačném případě a nebo tehdy, pokud se ozvete dříve, můžete do týmu přivést někoho jiného, kdo umí fotbal hrát a zná pravidla.

Rozlosování naší ligy proběhne do 14.9.2009, takže až v tomto termínu se dozvíme naše soupeře. Liga jako taková začíná až první týden v říjnu (nevím, z jakého důvodu) a poslední podzimní kolo se hraje až na jaře. Každopádně v průběhu září určitě sehrajeme nějaká přátelská utkání či turnaje.

Další info by se týkalo našeho "domácího" hřiště. Vzhledem k tomu, že většina hřišť požaduje vysoké nájemné za zápas, tak je velmi obtížné něco najít. Pokud by někdo z Vás věděl o něčem levnějším (do 200 Kč za zápas) a nebo uplně zdarma, dejte určitě vědět. Hřiště musí splňovat požadavky pravidel PKFL (umělá tráva, cca 20 x 40 m, branky házenkářské). Prozatím jako naše domácí hřiště uvádím DTJ Santoška na Smíchově, kde by bylo za zápas třeba zaplatit 150 Kč.

Další věci už se budou týkat spíše interních záležitostí týmu:

Na stránkách se právě provádějí velké změny. Měníme profily hráčů (dodáváme nové fotky, které budou dělány v dresech "Ford-leasing", doděláme také osobní Bia apod.) Rádi bychom také udělali pořádné týmové foto. V loňském roce jsme byli domluveni na focení přímo na stadionu v Edenu. Ztroskotalo to jen na neschopnosti se domluvit, kdy tam půjdeme. Letos bychom tento stadion rádi domluvili znovu (byť se to sparťanům nemusí líbit, ale stadion je to krásný a takové foto hnedtak někdo v lize mít nebude ;-)). Takže bych byl rád, kdybyste mi všichni dali vědět, kdo a jak má čas v průběhu září, ať to můžu dohodnout.

Další novinka se týká dresů. Zatím budeme hrát v našich starých "dobrých" bílých tričkách s číslama. Náš hráč Lukáš Michalec však má kontakty na textilní a tiskařské firmy a dokázal by nám vyřídit trička s čísly i jmény, která by vyšla na každého do 200 Kč, což je velmi příjemná cena.

Novinky se týkají také přispívání na chod týmu. Jako každý mančaft, tak i my bychom měli mít nějakou "pokladničku", kam by se přispívalo na chod týmu (rozlišováky na tréninky, webhosting na nové stránky, startovné na turnaje apod.). V loňské sezoně se něco takového začlo dělat, ale vzešlo to vniveč. Letos už však bude pokladnička v plném proudu fungovat a o jejím stavu se bude informovat na stránkách.

Jak a za co by se mělo do týmu přispívat?:

Měsíční příspěvek do týmu65 Kč
První branka v sezoně, zápisné a každý vlastní gol45 Kč
První hattrick v sezoně, zápisné50 Kč
První čisté konto v sezoně, zápisné45 Kč
Žlutá karta (za slovní urážky, zakopnutí balonu)30 Kč
Žlutá karta (faul)40 Kč
Červená karta (jakákoliv)50 Kč
Pozdní příchod na trénink20 Kč
Pozdní příchod na zápas, turnaj35 Kč
Neomluvená neúčast na tréninku20 Kč
Neomluvená neúčast na zápase, turnaji40 Kč

Dále, pokud někdo neodevzdá příspěvek na tým za daný měsíc, tak mu bude k příspěvku přiráženo 5 Kč za každý den zpoždění. Příklad: za září neodevzdá P.Brdičko 65 Kč, příspěvek odevzdá až 7.října, tudíž jeho celkový vklad za září bude 100 Kč (35 Kč přirážka za 7 dní zpoždění). Pokud dotyčný příspěvek neodevzdá do 15. následujícího měsíce, nebude přizván na dva následující ligové zápasy. Pokud neodevzdá do konce následujího měsíce, bude vyloučen z týmu bez výjimky.

Za celou sezonu by se mělo odehrát, stejně jako loni, 20 zápasů. Rádi bychom, kdyby každý z Vás odehrál alespoň 7 utkání (nepočítá se, pokud do zápasu vstoupí pracovní povinnost - školní vzhledem k odehrávání zápasů o víkendech okamžitě odmítám - dovolená, povinnosti u svého klubu, či nemoc). Za sezonu se určitě budeme účastnit alespoň pěti turnajů, rádi bychom, kdyby se každý z Vás účastnil alespoň dvou (nepočítá se za stejných podmínek, jako u ligových zápasů).

Určitě bychom také byli rádi, kdybyste se alespoň dvakrát do měsíce účastnili tréninku či týmové porady. Tréninky bychom viděli nejspíše vždy v pátek od 17:00. Tréninkové zázemí jsme v nedávných dnech nalezli na Pražačce, což nám naprosto vyhovuje. Týmovými poradami se myslí vždy třeba jednou za 14 dní například v úterý sešlost u pivka, kde si povíme návrhy, nápady, prostě vše, co se nám vyvine v kebulích. Nápad je to Lukáše Vávry a shledávám to určitě jako dobrou věc. Omlouvá vás opět práce, dovolená, povinnosti u svého týmu, nemoc a v tomto případě i škola (vzhledem k tomu, že to bude většinou o všedních dnech).

Snad jsem víceméně na nic nezapomněl, v případě dotazů mě kontaktujte na icq, mobilu či facebooku.

Boss

V pátek trénink na Pražačce

21. srpna 2009 v 22:40 | Petr Brdičko |  Tým
Tak na dnešním tréninku se nakonec sešla sestava menší, než jsem očekával, ale přesto jsme si pěkně zakopali. Přišli jsme v uskupení Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, Procházka, Sýkora a později přišel i Lukáš Michalec. Udělali jsme i nové profilové fotografie na stránky, které mimochodem momentálně prochází radikální rekonstrukcí.

Vzhledem k tomu, že příští víkend odjíždíme do Alp, tak jen s těží můžeme říct, zda-li do té doby bude nějaký přátelský zápas nebo ne. Co se týče ligy, brzy se dozvíme rozlosování a také to, kdy začneme. Lukáš Michalec nám také řekl šťastnou zprávu, kdy už to konečně vypadá, že budeme mít dresy i se jmenovkami ;-)

Takže buďte všichni ready na ligu, ať všem můžeme nakopat zadele. :-)

Boss

Jakub Bůžek

21. srpna 2009 v 22:15 | Petr Brdičko |  Profily hráčůLukáš Michalec

21. srpna 2009 v 22:08 | Petr Brdičko |  Profily hráčůDominika Pekárková

21. srpna 2009 v 22:05 | Petr Brdičko |  Profily hráčů


Pekárková

Dnes trénink na Pražačce

21. srpna 2009 v 11:35 | Petr Brdičko |  Aktuality
Dnes je v plánu trénink týmu opět v areálu na Pražačce. Scházíme se v 16:00 před školou na Balabence a nebo v 16:30 přímo na místě.

Účast by měla být následující:
Brdičko, Chmel, Obermajer, Procházka, Hladík, Hochmann, Pekárková, Sýkora, Baumruk. Michalec a Křivánek se dojdou jen podívat (jeden je po antibiotikách, druhý nestíhá s prací).

Omluvili se:
Vávra, Šturma, Pospíšil, Borkovec, Kumpošt, Majer.

Vyjádření nemám od:
Dunčko, Bůžek, Šimůnek.

!!! POZOR !!!

Náš spoluhráč Ondřej Majer dostal od svého zaměstnavatele nějaké vstupenky na nedělní zápas Sparta - M.Boleslav. Jelikož je slávista, tak je neužije, proto kdo by měl zájem, ať mi dnes na tréninku nebo přes vzkazník na Facebooku dá vědět. Přesný počet vstupenek neznám, ale tak aspon pro každého jedna by tam mohla být.

Boss

Novinky

19. srpna 2009 v 22:56 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak většinu zpráv uveřejňuji také na Facebooku, ale určitě doplním informace i sem.

V pátek, 21.8.2009, bude na programu od 17:00 trénink v areálu na Pražačce. Kdo by šel, ať dá určitě vědět.

Dále uvádíme ještě jednu změnu v kádru. Do B-týmu přeřazujeme Petra Manharta, na jeho místo bude dosazena Dominika Pekárková, která hrála několik let za Spartu. Já věřím pánové, že se k ní budete chovat uctivě a všechny možné poznámky necháte stranou. :-)

Dále domlouváme nějaké přátelské utkání. Termín i soupeře teprve uvedu.

Nějaké změny se budou týkat i designu stránek a rádi bychom také udělali nějaké pořádné týmové foto. Dávejte mi prosím vědět, kdy a jak máte volný čas počátkem září.

Boss

Foto

18. srpna 2009 v 1:31 | Petr Brdičko |  Multimédia
Přináším jedno z mála týmových foto. Poříženo bylo před zápasem s Real Slama.

Zleva nahoře: Jiří Vávra, Tomáš Dunčko, Petr Brdičko, Jakub Chmel, Lukáš Vávra
Zleva dole: David Zika, Filip Jebavý, David Šturma, David Hochmann, Ondřej Kumpošt, Lukáš Procházka, Jakub Sýkora
Ležící: Jakub Obermajer

V neděli menší trénink

16. srpna 2009 v 21:29 | Petr Brdičko |  Tým
Na rychlo naplánovaný trénink Ludeca přišel v neděli od 17:00 v areálu na Pražačce. Dorazila jen malá skupinka z nás (Petr Brdičko, Jakub Obermajer, Lukáš Procházka a Jakub Chmel). Super jsme si zakopali, zatrénovali a nakonec nás pár borců vyzvalo k zápasu. Vzhledem k tomu, že jsme měli za sebou 3 a půl hodiny kopání do balónu, to zase tak zlý nebylo, když vezmeme v potaz i to, že Jakub Chmel ještě nemá nohu uplně ok. Utkání jsme sice prohráli 4:7, ale dlouho jsme byli vyrovnaný soupeř. Na konci už přeci jen síly docházely. Když se takhle budeme scházet ve vícero lidech, bude to jen dobře.

Boss