Červenec 2009

Premiéra v Dubči

26. července 2009 v 16:14 | Petr Brdičko |  Aktuality
Pětice ze šesti hráčů, kteří jsou zkoušeni týmem SK Čechie Dubeč, si odbyla premiéru v "sešívaném" bílo modrém dresu. :-)

Všichni nastoupili na turnaji hraném v Kolodějích, za účasti šesti mužstev. David Hochmann a Lukáš Vávra nastoupili k dvěma zápasům prvního hracího dne v sobotu, 25.7. proti Újezdu nad Lesy a Kolodějům, které skončily 0:2 a 0:3. Petr Brdičko, Jakub Obermajer a Jakub Bůžek odehráli následující den utkání o páté místo proti Klánovicím. Utkání skončilo 3:3 a tak rozhodly penalty, ve kterém byli úspěšnější Klánovičtí, a to v poměru 2:4. Jakub Chmel doléčuje své zranění.

Doufejme, že se snad všeci chytí a budou z nich "velcí" fotbalisté. :-)

Alpy - změny

24. července 2009 v 0:14 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak asi už většina z Vás ví, bohužel kapacita Apartmánů Sylvia nám nedovolí vzít s sebou do rakouských Alp více než 6 osob. Jiná cenově podobná kapacita v blízkosti nebyla, a tak mi nezbývá nic jiného, než na pár z Vás hodit Černého Petra.

Snažil jsem se jakkoliv to vymyslet, ale bohužel. Mrzí mne to, protože jsem do toho všeho vložil spoustu úsilí a hlavně chtěl jsem tam Vás všechny. Bohužel není nám to dovoleno a úplně odpískat to také nechceme.

Do Alp tedy vyráží malá skupinka z nás, já věřím, že do budoucna se sebereme někam ve větším počtu lidí.

Tady už jsou tedy informace pro ty, co vyrážejí:

Částka za ubytování (tedy 2 630 Kč) byla uhrazena. Máme podepsané smlouvy, odeslal jsem i potvrzení o platbě, zbývá už jen info o tom, zda-li peníze Cestovní Kanceláři Neckermann, která nám ubytování zprostředkovává, dorazily.

Důležité informace si povíme osobně, zde už jen přikládám pár fotografií z místa, kam vyrážíme (tedy do obce Flachau cca 70 km jižně od Salzburgu).


Alpy jsou jisté!!!

19. července 2009 v 11:51 | Petr Brdičko |  Aktuality
AKTUALIZOVÁNO 19.7.2009 V 23:01

Tak včerejší delegace Petra Brdička, Jakuba a Lukáše Obermajerových a Petry Johanusové v Novém Dvoře ve východních čechách přinesla zapůjčení Renaultu 19 na 4 dny na Alpy, které už plánujeme. V praxi to znamená, že pokud Lukáš Vávra nakonec neodpadne, tak máme k dispozici dvě auta a tudíž můžeme vyrazit :-)

Veškeré informace už jsou ve článku o něco níže, tady jen doplním to, co bude třeba v nejbližších dnech. Zítra se budu domlouvat s člověkem z CA Invia, která nám ubytování vyřizuje. S ním se domluvím na tom, do kdy vyberu peníze na ubytování. Cena ubytování je 438 Kč na 4 dny. Poté částku vyberu a ubytování bude zajištěné.

Cenu dopravy a stravy budeme řešit cca týden před odjezdem, takhle dopředu nemá cenu tohle vyřizovat.

Dále tady je ta možnost o vyřízení připojištění. Nechávám to na každém z Vás, zda-li si ho vyřídí nebo ne. Pokud ano, tak u České Pojišťovny, Generali či Kooperativy se dá připojištění vyřídit za 20 Kč na den. Termín je 28.-31.8.2009.

Apartmány v hotelu Sylvia obsahují pokoje pro tři, pro čtyři a dvakrát pro šest osob. Jelikož máme dvě auta a bylo by škoda jedno místo nevyužít, tak jsme se zatím rozhodli pro devět osob, tudíž pro pokoje pro tři a šest lidí. Samozřejmě, že se ještě může stát, že během zítřka dostaneme ještě jedno auto a může nás jet i dvanáct, ale zatím počítám s variantou pro devět lidí. V tabulce níže uvádím seznam lidí, kteří s námi pojedou a uvedu tam také, kdo dal a nedal peníze na ubytování. Jak říkám, nejzašší termín odevzdání uvedu zítra po domluvě s pracovníkem agentury.

PETR SOUČEK POTVRDIL, ŽE S NÁMI POJEDE, TUDÍŽ JE K DISPOZICI I TŘETÍ AUTO A TAKÉ DVĚ VOLNÁ MÍSTA. ZÍTRA DOSTANEME JEŠTĚ ODPOVĚĎ OD JAKUBA BŮŽKA, KTERÝ MOŽNÁ POJEDE SE SVOU PŘÍTELKYNÍ TAKÉ. TAKŽE SAMÉ DOBRÉ ZPRÁVY!!! :-)

Seznam lidí, kteří jedou:

JménoKolik dalKolik zbývá
Petr Brdičko4380
Jakub Obermajer0438
Jakub Chmel0438
Lukáš Obermajer0438
Petra Johanusová0438
Lukáš Vávra0438
Monika Mlčková0438
Ondřej Majer0438
Martina Šrámková0438
Petr Souček0438

Síň slávy

19. července 2009 v 11:20 | Petr Brdičko |  Síň slávy
Tak jak už jsem napsal zprvu, uvádím první jména, která patří do Ludečácké Síně slávy. Příjem člena Síně slávy musí odsouhlasit nejužší vedení klubu, tedy Brčko a Kyblík :-) . Kritéria pro příjem tedy splnili:

Petr Brdičko (minimálně 50 zápasů za Ludeco; účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný)
Jakub Obermajer (zakladatel Ludeca; účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný; minimálně 50 zápasů za Ludeco)
Kryštof Baumruk (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný)
Jan Pospíšil (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný)
David Šturma (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný, minimálně 50 zápasů za Ludeco)
Jakub Sýkora (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný, minimálně 50 zápasů za Ludeco)
David Hochmann (minimálně 50 zápasů za Ludeco)
Jakub Chmel (minimálně 50 zápasů za Ludeco)
Jan Michalec (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný)
Petra Hromádková (účast minimálně na 2 turnajích, z toho jeden vyhraný)
Lukáš Michalec (minimálně 50 zápasů za Ludeco)

Ludečácká "Síň slávy"

19. července 2009 v 11:05 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak jelikož se hodně nudíme a nemáme co dělat, vymysleli jsme si tak zvanou Ludečáckou Síň slávy.

Jako každá jiná Síň slávy, i tahle bude mít svá určitá pravidla, což budou kritéria pro zařazení do Síňe slávy :-) .

Do Síně slávy bude moci vstoupit ten hráč, činitel či třeba trenér nebo fanoušek, který:

- udělá jménu Ludeco dobré jméno v obci, městě či státě, které s ním má něco společného
- uvede jméno Ludeco na stránky známých periodik, či třeba známých fotbalových klubů
- odehraje za Ludeco minimálně 50 zápasů
- vstřelí za Ludeco minimálně 50 branek
- vychytá v brance Ludeca minimálně 20 "nul"
- odehraje s Ludecem alespoň dva turnaje v sezoně a jeden z nich vyhraje
- vyhraje s Ludecem ligu
- podporuje Ludeco ve většině zápasů sezony

Už teď někteří lidé kritéria splnili a tudíž patří do Ludečácké Síně Slávy. Jejich jména uveřejním v následujícím článku.

Vítáme nové posily

19. července 2009 v 10:30 | Petr Brdičko |  Tým
Ludeco Praha vítá do svého týmu nové 3 tváře, které se představily v přátelském utkání s Interem Mokušle.

Jde o Jakuba Bůžka, Martina Šimůnka a Ondřeje Majera, kteří se do utkání zapojili a poprvé s námi hráli. Utkání pro nás nedopadlo dobře, protože jsme prohráli (podle nás) 4:13, (podle soupeře) 4:17. Tak jako tak výsledek není rozhodující, na hřišti bylo vidět, že jsme se mezi sebou neznali.

Naopak z týmu bude vyloučen Filip Jebavý. Důvodem je nedisciplinovanost, když Kyblíkovi na dotaz, zda přijde hrát, odpověděl, že radši půjde do hospody. Tak tam Filipe choď dále, takové v týmu nepotřebujeme.

Dlužíme také dodat, že 4 branky v přátelském utkání vstřelili Šimůnek, Hochmann a dvakrát se trefil Jakub Bůžek. Doufáme také, že hráč, který si v úvodu utkání zlomil ruku, bude co nejdříve v pořádku.

Tak vítejte chlapi, ať se Vám v týmu daří.

V pátek přátelák

16. července 2009 v 17:36 | Petr Brdičko |  Aktuality
V pátek, 17.7., odehrajeme přátelský zápas s týmem Inter Mokušle, který poskládal náš bývalý hráč, Matěj Štědrý. Hrát se bude na umělé trávě v Suchdole. Sraz je v 16:45 na Balabence, utkání samo o sobě začíná v 18:00. Na zápas dorazí i dva testovaní hráči, Jakub Bůžek a Ondřej Majer, kteří by s námi měli jet i do Alp, dále na výpomoc dorazí Martin Šimůnek a do sestavy se na chviličku vrátí ještě stále zraněný Jakub Chmel.

Prozatimní sestava:
Petr Brdičko, Jakub Obermajer, David Hochmann, Jakub Bůžek (testovaný hráč), Ondřej Majer (testovaný hráč), Martin Šimůnek (výpomoc), Jakub Chmel

Hlašte se, ať nás jde co nejvíc to půjde.

Alpy - info

14. července 2009 v 0:18 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak někteří z Vás už se mě teď ptají, jak to s těmi Alpami bude. Nic nebylo tak jednoznačné, jako tohle. Každopádně všem osloveným jsem dal čas do neděle, 19.7., aby mi nahlásili, zda-li pojedou, nebo ne. Někteří se ozvali, někteří ne, prostě záleží to na každém.

Mám už velkou spoustu zájemců, která by jela. Každopádně se nás na danou trasu může vydat 6 - 12. Pokud by nás jelo to nejvyšší množství, bylo by třeba, aby k dispozici byla tři auta (což by snad neměl být větší problém).

Co se finančních a organizačních věcí týče, má se vše následovně:

- všechno info se vyřizuje přes CA Invia. Agentuře jsem oznámil, že do 20.7. podám definitivní rozhodnutí o počtu účastníků. Po nahlášení počtu vyberu do určitého data (které ještě oznámím) půlku z částky ubytování, což je částka 219 Kč. Tuto částku s podpisem smlouvy odevzdám CA Invia a ta pak částku předá cestovní kanceláři, která ubytování vyřizuje. Po schválení daného termínu i místa se s CA Invia domluvím na doplacení zbývající části.

- doprava, jak už jsem zmínil, bude zahrnovat přesun automobily. Minimálně určitě budou dva, maximálně tři, tak aby se mohlo přesunout zmiňovaných 6 - 12 osob. Vzhledem k tomu, že nemám přesné info o tom, které auto jak "žere", tak nevím, na kolik by daná cesta každého z nás měla vyjít, ale nepředpokládám, že by to mělo přesáhnout 400 Kč. Určitě by bylo vhodné, aby v každém z aut byli minimálně dva lidé s řidičským průkazem, aby se řidiči mohli prostřídávat, přeci jen pojedeme bez přestávek skoro 6 hodin.

- strava je vlastní, znamená to tedy, že si každý z vás s sebou vezme jídlo, které shledá vhodným a vezme si i dostatek financí k tomu, aby mohl navštívit místní restauraci. Peníze také každý z Vás určitě může vzít na případné suvenýry nebo vstupy. Doporučujeme každému z Vás vzít si alespoň 15 EURO.

- bydlet se bude v Apartmánech Sylvia. Jedná se o tříhvězdičkový hotel v městečku Altenmarkt im Pongau, které se nachází cca 60 km jihovýchodně od Salzburgu. Hotel zahrnuje jeden apartmán pro 3 osoby, jeden pro 4 a dva apartmány pro 6 osob. Podle počtu účastníků Vám dám vědět, které pokoje budou pro nás a podle toho se také domluvíme na tom, kdo s kým bude pokoj sdílet.

- v každém z apartmánů je radio, kabelová TV, kuchyňský kout s mikrovlnou troubou i vařičem. O sociálním zařízení se ještě budu informovat (zda-li je společné, nebo je na apartmánech).

- celá akce proběhne od 28.8. (pátek) do 31.8.2009 (pondělí). Všichni už byli o termínu informováni, takže pokud máte také zájem vyjet, určitě si prosím na ty čtyři dny vyjednejte nějaké to volno, ať s tím nejsou tahanice pro nás a hlavně i pro Vás :-) .

- ke každému podobnému zájezdu je určitě třeba mít nějaké připojištění pro případ ztráty věci, dokladů apod. Nabízené ubytování připojištění zahrnuje, ovšem jeho výše je trošku v jiné výši, než bychom si přáli (330 Kč na 4 dny je opravdu trošku hodně). Takže CA nám doporučila vyřídit si připojištění osobně v kterékoliv lepší pojišťovně (Č.Pojišťovna, Generali, Kooperativa..), kde nás pojišťění vyjde každého někde i za 20 Kč na den. Tuhle věc opravdu nechám na každém z Vás.

Už teď pro Vás samozřejmě máme připravený program. Program bude určitě využíván mnou, Kyblíkem a Kubou Chmelem, pokud si každý z Vás bude chtít udělat denní program jinak, necháme to samozřejmě na každém z Vás, nejsme malé děti. :-) Program by byl následující:

28.8.:

6:00 - výjezd z Prahy
9:30 - 10:00 příjezd do Linze, odpočinek, menší prohlídka města
11:00 - výjezd
12:30 - 13:00 - příjezd do Salzburgu, odpočinek, oběd, menší prohlídka města
14:00 - výjezd
14:45 - 15:15 - příjezd do Altenmarktu, ubytování, odpočinek
17:00 - 18:30 - menší trénink, protažení na místním hřišti
18:30 - 20:30 - vlastní program
20:30 - 22:00 - večeře (čas se může změnit podle otevírací doby místní restaurace)
22:00 - vlastní program + hromadné seznámení s programem na další den

29.8.:

nejpozději 10:00 - budíček
10:30 - 11:30 - snídaně
11:30 - 13:30 - koupání v nedalekém jezeře
13:30 - 14:30 - oběd
14:30 - 15:30 - polední klid
15:30 - 18:00 - trénink na místním hřišti
18:00 - 20:30 - vlastní program
20:30 - 22:00 - večeře (stejně jako první den)
22:00 - vlastní program + hromadné seznámení s programem na další den

30.8.:

nejpozději 10:00 - budíček
10:30 - 11:30 - snídaně
11:30 - 13:30 - výlet do Bischofshofenu (místo konání skokanského Turné 4 můstků)
13:30 - 14:30 - oběd v místní restauraci
14:30 - 15:00 - směr zpět Altenmarkt
15:00 - 16:00 - odpočinek
16:00 - 17:30 - menší trénink na místním hřišti
17:30 - 20:00 - vlastní program
20:00 - 21:30 - večeře
21:30 - vlastní program + balení na cestu domů

31.8.:

nejpozději v 9:00 - budíček
9:15 - dobalování domů
9:30 - 10:30 - snídaně
10:45 - odjezd směr Praha
17:00 - 18:00 - dojezd do Prahy (s případnými pauzami)

Program je samozřejmě orientační (především na časové údaje).

Nakonec zde uvádím seznam lidí, kteří se k dané akci vyjádřili s minimálně 50 % nadějí na účast, a s těmito lidmi zatím orientačně počítám (ostatní se samozřejmě můžou přihlásit, nemám zdání, kolik lidí nakonec odpadne):

Z týmu: 100 % - Brdičko Petr, Obermajer Jakub, Obermajer Lukáš, Johanusová Petra, Majer Ondřej (testovaný hráč)
80 % - Chmel Jakub, Manhart Petr
65 % - Vávra Lukáš
50 % - Jech Martin, Hochmann David, Dunčko Tomáš, Ocásková Kristýna (testovaná hráčka)
Ostatní pozvaní:
75 % - Souček Petr (kamarád Petra Brdička)
60 % - Krulová Blanka (kamarádka Petra Brdička)

Každý z Vás (pokud zbyde volné místo), může vzít někoho známého (kamaráda, kamarádku, přítele, přítelkyni, rodiče, sourozence), avšak podotýkám, že "kdo dřív příjde, ten dřív mele" a samozřejmě nezaručím, že to volné místo zbyde. Zmiňovaní se k připravované akci alespoň nějak zmínili. Další z Vás ještě nedali nic vědět.

Snad jsem na nic nezapomněl, každopádně, pokud se dá dohromady 6 lidí a alespoň dvě auta, tak je akce na 100 % jistá.

BossNa konci srpna do Alp

11. července 2009 v 17:50 | Petr Brdičko |  Aktuality
V rámci týmu Ludeco se na konci srpna (28.8.-31.8.) vydáváme do Rakouských Alp. Už teď máme jistých 5 účastníků a rádi bychom, kdyby se nás vydalo co nejvíce.

Brát to můžeme jako klasický výlet nebo třeba jako malé soustředění. Jedeme do městečka Altenmarkt im Plagau, které se nachází asi 60 km jihovýchodně od Salzburgu. Celá sranda včetně ubytování by na osobu neměla vyjít více než na 1 500 Kč. Městečko je rodištěm lyžaře Hermanna Maiera. Doprava i strava je vlastní, ale vše je už započítáno v ceně. Měli bychom se tam vydat dvěmi auty. Pozváni jsou všichni z týmu Ludeco plus ještě přátelé a přítelkyně. Dávejte mi prosím vědět, kdo by měl zájem se do Alp s námi vydat. Budeme bydlet v Apartmánech Sylvia, součástí výletu bude i návštěva Salzburgu a také místa, kde se skáče lyžařské Turné 4 můstků - Bischofshofen.

Součástí bude i koupání v jezeře, které je vzdáleno 800 metrů od hotelu a také samozřejmě tréninky v rámci týmu Ludeco.

Takže jak říkám, dávejte mi vědět.

Boss

4 hráči pozváni do velkého fotbalu

1. července 2009 v 13:44 | Petr Brdičko |  Aktuality
Petr Brdičko, Lukáš Vávra, Jakub Chmel a Jakub Obermajer byli pozváni na úterý 21.7. na první trénink fotbalového týmu SK Čechie Dubeč. Klub hraje I.A třídu skupiny A.

Věříme, že se všichni čtyři borci chytí a udělají tak Ludecu dobré jméno. :-)

Boss