Vyjádření k čistce v týmu

22. června 2009 v 22:30 | Petr Brdičko
Dík chlapi za objektivní názory (viz komentáře u článku o čistce).

Nám bylo od začátku jasný, že to nepůjde napořád, aby všichni chodili každý zápas, taky jsme to ani nepožadovali. Ale hold to vidíte sami. Měli jsme kádr 20-ti lidí a na poslední dva zápasy se přihlásili dva. Je mi jasné, že každý z vás má své povinnosti, máme je každý. Každopádně to neni jen o tom, kdo přijde a nepřijde. Ale je to i o tom, že když se nepodaří dát zápas dohromady, tak jsem já před ostatníma fakt za uplnýho dementa. Před ligou, před hráčema, před spoluhráčema, prostě přede všema. Když pak těm, co se přihlásili, musim psát, at nikam nejezdí, že zápas je zrušenej, protože nedorazil určitej počet lidí, tak je to hold těžký, hlavně pro toho, komu to píšu, protože ten někdo měl plán na víkend a já jsem mu ho ted rozbořil.

Jirka Vávra a David Zika jsou pořád v našem týmu, ale vím, že oni dva byli hodně zatížení a chodili málo. Na turnajích s nimi určitě počítáme, protože určitě patřili k těm lepším v týmu, ale rádi bychom dali taky prostor novým lidem, kteří na ten fotbálek budou mít čas i v lize. Na turnaj do Libáně jede poměrně dost lidí, takže tam určitě pořešíme, jak tým bude fungovat dál.

Určitě spustíme konečně nějaký systém tréninků a byli bychom rádi, aby na ně chodili hráči jak A, tak i B-týmu.

Věřte, že pro mě konání v podobě čistek není nic příjemného. Ale tak sami uznáte, že moc jiných východisek nemám.

Jak jsem řekl, někteří v týmu zůstali a nadále budeme rádi, když si s námi přijdou zahrát. Teď ale prosím dejte prostor těm novým a s námi mějte trpělivost a pochopení. Není to zrovna sranda dát dohromady partu bejků, která si přijde zahrát fotbal :-) - ačkoliv se to třeba nezdá -

Boss a Kyblík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama