Konec sezony + čistka

13. června 2009 v 12:32 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak díky tomu, že se na dvoj zápas s Jantary a T-Lama přihlásil pouze Lukáš Vávra, tak jsem byl nucen oba zápasy nechat kontumovat.

Nejen, že přede všema vypadám jako kretén, ale taky to mě nebo Lukášovi dělá mezery ve víkendovém programu a věřte, že to neni nic příjemného.

Do konce sezony jdu akorát zítra pískat zápas 3.B ligy Belzebubova 11 - Sehranka a je také na pořadu turnaj 27.6. v Líšni.

Vzhledem k tomu, že už s některými nemám trpělivost, tak jsem se rozhod (po předchozí debatě s Kyblíkem) udělat čistku v týmu. Někteří končí uplně, jiné dávám do B-týmu, když s námi budou chtít jít na nějaký ten turnaj. Na ligu už s Vámi nepočítáme.

Je několik lidí, kteří chodili na zápasy jednou za čas a stěžovali si, že si moc nezahrajou, protože je na zápase hodně lidí. Na druhou stranu ti samí lidé se na zápase objevili jednou za čas a právě díky tomu, že občas nepřišli, jsem já vypadal jako idiot.

Celou sezonu se snažím do toho týmu dát čas, peníze i všechny možnosti volna, které mám ( a není jich zrovna moc). Tým založil Kyblík, já se o něj starám. A říkám, že chci mít v týmu lidi, který tu ochotu hrát mají. A to pardon, to má sotva polovina týmu. Proto jdu upravovat soupisku, někteří z Vás už se na ní neobjeví. Díky za Vaše služby, ale více jich potřebovat nebudeme.

Boss + Kyblík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | 14. června 2009 v 20:54 | Reagovat

S čistkou souhlasím, je mi jasné že se mohu stát jednou z nich, ale na mou omluvu mluví zranění, stavba chaty, a pracovní vytíženost. Nechci se tímto ospravedlňovat, a třeba ani normální pracující není takhle vytíženej, ale většina z nás jsou studenti, a to mi neřikejte, že nejste schopni si udělat dve hodky o víkendu, stoprocentne se neučíte, takže vemte notebooky, přítelkyně, hulení, nebo babičky s sebou, odehrajte zápas, a můžete se zpátky věnovat svejm "povinnostem". Protože jinak si nekopnem už nikde...

2 Kumpi Kumpi | 15. června 2009 v 9:03 | Reagovat

no tak ono to neni jenom o škole, ale když maj lidi třeba o vikendu brigadu, protože v tydnu na to prostě neni čas...nebo docela dost lidí jenom nechodí hrát jenom tohle, ale taky dělaj vlastní sport a to dělali i když tým začínal a vedení to vědělo. Takže všechno neni tak jednoduchý jak se zdá...jo chápu, že několik lidí tady už vystudovalo a pracujou...počítalo se s tim že každej nebude pořád chodit...ale moc oceňuju práci Brčka a Kiblíka, kteří se do toho pustili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama