Navrhujeme schůzi týmu

31. května 2009 v 18:46 | Petr Brdičko |  Aktuality
Takže, právě tady tak probíráme, že by bylo dobré, kdybychom se jako tým někde někdy sešli a dali dohromady vizi na další sezonu.

S nápadem přišel už Lukáš Vávra, tak to zkusíme nějak zrealizovat. O víkendech je to asi nejlepší (při zápasech), ale jak víme, ne všichni se vždycky dostaví. Proto dávám níže anketu, ve které dávám návrhy na termíny schůzky na následující týden (tzn. od 1. do 7.6.09).

Varianta, která bude mít nejvíce hlasů, se bere v potaz. Hlasujte prosím do uterka, všech se Vás ještě budu ptát přes telefon a icq.

Probírat budeme vaše názory na tým i názory na budoucnost. Dále tu máme tři pozvánky na mimopražské turnaje. Předběžně jsme přihlášeni na již zmíněnou Libáň, která je nejblíž a má asi i nejzajímavější ceny.

Dále je tu turnaj ve Vodokrtech, kde jsme byli už loni. Turnaj je to zajímavý s přátelskou atmosférou, ale ceny tam nejsou tak zajímavé (pouze sud piva).

Třetí variantou je turnaj v Těšanech u Brna. Je to nejdál, startovné je nejvyšší a zabralo by to dva dny. O to je to však zajímavější na cenách (výherce bere sadu dresů + poháry atd).

Záleží na Vás, kam byste chtěli jet, určitě se jednoho z turnajů zúčastníme. Na té schůzce budeme právě probírat i názory na toto.

Už teď jsme s určitostí přihlášeni na turnaj WarriorS Summer Cup 4, na jehož předchozím pořádání jsme se též zúčastnili. Jedná se o turnaj, který se hraje na Hájích ZŠ Schulhoffova. Posledně jsme to moc nedali, tak to snad napravíme, turnaje už nám jakž takž jdou :-)

Boss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdy byste dali schůzi?

Středa 19:00 22.2% (2)
Čtvrtek 19:00 11.1% (1)
Pátek 19:00 44.4% (4)
Sobota před zápasem 22.2% (2)

Komentáře

1 Lukáš Vávra Lukáš Vávra | E-mail | 1. června 2009 v 13:21 | Reagovat

Vyhovuje mi kterýkoliv den, ale je potřeba dát předem vědět:)

2 Jakub 105 Jakub 105 | 1. června 2009 v 13:28 | Reagovat

mě taky samosebou:-D byl bych rad aby sme se domluvili a aby se menšina pak podřídila většině a ne že ostatní se nedostavý...

3 Jakub 105 Jakub 105 | 5. června 2009 v 7:58 | Reagovat

jak to vidim tak to přesunem na příští týden a trochu to roznesem protože když hlasují jen 3 lidi tak to je k ničemu...:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama