Květen 2009

Navrhujeme schůzi týmu

31. května 2009 v 18:46 | Petr Brdičko |  Aktuality
Takže, právě tady tak probíráme, že by bylo dobré, kdybychom se jako tým někde někdy sešli a dali dohromady vizi na další sezonu.

S nápadem přišel už Lukáš Vávra, tak to zkusíme nějak zrealizovat. O víkendech je to asi nejlepší (při zápasech), ale jak víme, ne všichni se vždycky dostaví. Proto dávám níže anketu, ve které dávám návrhy na termíny schůzky na následující týden (tzn. od 1. do 7.6.09).

Varianta, která bude mít nejvíce hlasů, se bere v potaz. Hlasujte prosím do uterka, všech se Vás ještě budu ptát přes telefon a icq.

Probírat budeme vaše názory na tým i názory na budoucnost. Dále tu máme tři pozvánky na mimopražské turnaje. Předběžně jsme přihlášeni na již zmíněnou Libáň, která je nejblíž a má asi i nejzajímavější ceny.

Dále je tu turnaj ve Vodokrtech, kde jsme byli už loni. Turnaj je to zajímavý s přátelskou atmosférou, ale ceny tam nejsou tak zajímavé (pouze sud piva).

Třetí variantou je turnaj v Těšanech u Brna. Je to nejdál, startovné je nejvyšší a zabralo by to dva dny. O to je to však zajímavější na cenách (výherce bere sadu dresů + poháry atd).

Záleží na Vás, kam byste chtěli jet, určitě se jednoho z turnajů zúčastníme. Na té schůzce budeme právě probírat i názory na toto.

Už teď jsme s určitostí přihlášeni na turnaj WarriorS Summer Cup 4, na jehož předchozím pořádání jsme se též zúčastnili. Jedná se o turnaj, který se hraje na Hájích ZŠ Schulhoffova. Posledně jsme to moc nedali, tak to snad napravíme, turnaje už nám jakž takž jdou :-)

Boss

Utkání s T-Lama odloženo

30. května 2009 v 11:46 | Petr Brdičko |  Liga
Naše utkání s T-Lama, které se mělo hrát na Vyšehradě 30.5. od 15:00 bylo odloženo na dobu neurčitou.

Důvodem je špatné počasí a jisto jistě špatný stav umělé trávy na Vyšehradě. Tak trošku je i důvodem to, že jsme se na ten zápas přihlásili čtyři. Nový termín zápasu dám vědět.

Boss

1.6. na Slavii

25. května 2009 v 13:18 | Petr Brdičko |  Aktuality
V pondělí 1.6. bude SK Slavia Praha slavit mistrovský titul. Oslavy budou zahrnovat i přátelské utkání mezi Slavií a hvězdami Slavie z let minulých (účast přislíbili Radek Černý, Jiří Štajner, bratři Jarolímové, Radek Bejbl atd).

S Kyblíkem půjdeme zítra (26.5.) kupovat lístky do Edenu za SKS branku (tedy do kotle), které stojí 80 kč á kus. Kdo by měl zájem, tak mi napište, vezmeme popřípadě lístků více, a pak vám je dáme (samozřejmě za těch 80 Kč :-D ). Nepředpokládám, že budou chtít Sparťani, ale vím , že máme v týmu slávisty a třeba i ti další budou mít zájem.

Boss

S Black B!tches debakl

25. května 2009 v 13:04 | Petr Brdičko |  Liga
S Black B!tches jsme v dalším ligovém utkání prohráli vysoko 0:12.

Na zápas měli dorazit dva hráči, kteří se omluvili 10 minut před srazem a nebo když už jsme byli na hřišti, takže náhrada nebyla možná, proto jsme dorazili v pěti lidech.

V zápase se navíc zranil Jakub Chmel a Jakub Obermajer odehrál zápas s nevolností.

Jeden pozitiv utkání mělo, Petr Brdičko nastoupil k 50. utkání za Ludeco. Doufám, že mě ostatní brzo doženete :-)

Sestava:
Petr Brdičko, Jakub Chmel, Jakub Obermajer, Petr Manhart, David Šturma

V sobotu proti Black B!tches

20. května 2009 v 22:26 | Petr Brdičko |  Liga
Tak liga nám pomalu končí, ještě pořád můžeme hrát o vyšší než 11. místo, tak to aspoň zkusíme :-)

Jeden z posledních zápasů hrajeme v sobotu od 16:00 s Black B!tches. Poslední zápas s nimi jsme prohráli na Vyšehradě nešťasně 3:4, s částí jejich sestavy jsme se utkali i na halovém turnaji na Pankráci, kde jsme vyhráli 6:0. Doufám, že dorazí početná skupinka.

Jinak některým z Vás jsem odeslal mylnou informaci o startu zápasu. Napsal jsem, že sraz je ve 13:25 u školy nebo ve 14:30 na místě. Jelikož je zápas od čtyř hodin, tak je blbost, abychom tam strašili o hodinu a půl dříve :-) Proto tedy opravuji oba srazové časy o hodinu dopředu, tzn., že sraz na Balabence je ve 14:25 a sraz na místě bude nejpozději v 15:30. Nevím, na co jsem myslel, asi jsem ještě pořád slavil titul SKS! :-D

Jinak co nejdřív dodám fotky z našeho tripu na Karlštejn. Byla to hustá akcička, byť v nízkém počtu lidí a já přišel o boty :-D

Boss

Zítra na trip

17. května 2009 v 0:11 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak konečně se dostáváme na dlouho plánovaný výlet. Moc se nás nesejde, ale tak aspoň trochu povyrazíme.

Sestava ve složení Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, F.Chmel a Manhart zítra vyráží na trasu Praha - Karlštejn - Koněprusy - Beroun - Praha. Do Karlštejna a z Berouna se dopravíme, zbytek odcváláme pěšky. Doufáme, že se udělá dobré počasí, určitě dodáme fotky, bereme to jako dobrý kondiční trénink a taky psychickou přípravu na maturitu, kterou v pondělí skládá Jakub Chmel :-) .

Spousta z Vás se mě taky ptala, proč nehrajeme, tak znovu a všem najednou, je to proto, že jsme měli hrát s Cipískama, kteří ligu opustili.

Boss

Ludečáci se dávají na hudbu

17. května 2009 v 0:04 | Petr Brdičko |  Aktuality
Nová hudební skupina vzniká a pár Ludečáků je zase u toho :-) .

Parta lidí z firmy Formica Group s.r.o. si řekla, že se dá dohromady a založí právě hudební skupinu. Petr Brdičko bude mít v této skupině úlohu zpěváka a klávesisty, Jakub Obermajer byl jmenován dvorním fotografem. Celkové složení skupiny vypadá následovně:

Petr Brdičko - zpěv, klávesy
Vladěna Kudrnová - zpěv
Miroslav Lhotský - bicí
Vojtěch Zrůst - kytara (el, ak, bass)
Lukáš (příjmení neznám) - kytara (el, ak, bass)

Název skupiny je zatím v jednání. Parta se sešla na první zkoušce 16.5. na Smíchově a zúčastnil se jí i další náš člen, Jakub Chmel. Tato skupina se určitě bude snažit také nám nahrát novou týmovou hymnu, která se snad v nejbližších týdnech bude dávat dohromady. O případném koncertování Vás určitě budeme informovat a budeme rádi, když se na nás občas přijdete podívat.

V co nejbližší době snad dodám i fotografie a videa z první zkoušky. :-)

Co bude dál?

12. května 2009 v 10:42 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak do konce sezony nám zbývá odehrát jen 4 zápasy a tak už je trošku třeba dělat závěry. Umístění se samozřejmě ještě může změnit, přeci jen už ale nic žhavého neočekáváme :-) Poslední zápas sehrajeme 13.6. s Jantary na Vyšehradě. Kdo ví, třeba to bude mač o předposlední příčku :-) I když se liga příliš nevydařila, tak myslím, že naše první sezona byla hodně dobrá a dost jsme si jí užili. Vítězství moc nebylo, o to víc jsme si jich však cenili. Do budoucna nám zkušenosti určitě dají hodně a už určitě budeme vědět, co od příští sezony čekat. V rámci té současné nás kromě dohrávek ligy čeká ještě červnový turnaj v Libáni (mezi Mladou Boleslaví a Jičínem), kam se vypravíme nejspíš autama, protože dopravou to nestíháme. Samozřejmě už máme v hlavě, jakou soupisku bychom rádi viděli i na novou sezonu. Samozřejmě záleží na vás, zda-li byste byli ochotni s námi hrát i nadále. Zde jsou jmena, se kterými na novou sezonu počítáme, jednotlivci se určitě vyjadřete, ať už tady nebo třeba mailem či přes facebook, jestli chcete pokračovat, či ne: Baumruk, Borkovec, Brdičko, Dunčko, Hladík, Hochmann, J.Chmel, Jebavý, Kumpošt, Manhart, J.Obermajer, Pospíšil, Procházka, Sýkora, Šturma, J.Vávra, L.Vávra, Zika. Nepočítáme již s jmény Sčuka, Burian, Artan a Štědrý, což jsou hráči, kteří se ukázali málo a nebo vůbec. Pokud kdokoliv z vás má nějaký tip na nějakou posilu, která by byla ochotná hrát, dejte vědět. Pokud by to měl být někdo, koho nikdo z nás nezná, byl bych rád, aby měl přístup třeba jako Lukáš Vávra. Je u nás měsíc, nechyběl ještě nikde, ochotu hrát má a do party zapadl také. Myslím, že obecně jsme dobrá kupa lidí, která, když se sejde, může dávat dohromady dobré výsledky. Proto věřím, že příští sezonu ukopeme v lize nějaké vyšší příčky :-) Boss
. Omlouvám se, že je článek splácán dohromady, ale zlobí mě internet :-)

S Real Slama jsme prohráli 4:11

9. května 2009 v 12:25 | Petr Brdičko |  Liga
Už jen z povinnosti dohráváme zbytek ligy a podle toho se vyvinul zápas, který jsme odehráli 9.5. na Dětském ostrově s Realem Slama. Tým, který jsme na podzim jako první v historii porazili, nás přehrál 4:11.

Především díky děravé obraně skončil zápas takovýmto rozdílem, jinak utok by ještě jakž takž šel. Hattrickem se blýskl David Zika. Nastoupila za nás i nová posila Filip Jebavý, který u nás působí i jako lékař.

Sestava:
Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Jebavý, Šturma, Baumruk, L.Vávra, Zika


Zítra s Real Slama

8. května 2009 v 18:02 | Petr Brdičko |  Liga
Určitě si na ně pamatujete. Real Slama... tým, který jsme jako první porazili. Tehdy to byla velká sláva, dokonce i Kyblík dal gola :-D

Zítra se s nimi utkáme znovu. Hrajeme od devíti hodin ráno na hřišti na Dětském ostrově. Sraz je v 7:45 na Balabence nebo v 8:30 v metru na Národní třídě.

V podzimním zápase jsme Real Slama porazili 4:2, tehdy v zápase hráli Petr Brdičko, Tomáš Dunčko, Jakub Chmel, David Hochmann, Jakub Obermajer a Jakub Sýkora. Nominaci na zítřejší zápas vidíte v levém sloupci. Nutno podotknout, že nám pořád jeden člověk chybí. Snad se najde :-)

Boss