Duben 2009

Ludeco porazilo Ambassadors B!!!

25. dubna 2009 v 18:28 | Petr Brdičko |  Liga
V dalším kole 3.A PKFL ligy porazilo Ludeco hostující Ambassadors B 4:3 také díky hattricku Davida Šturmy. Přišlo nás na zápas akorát šest a zvládli jsme ho skvěle. !

První půle byla spíše v režii hostů, kdy naše obrana párkrát zazmatkovala, ani my jsme nezaháleli a David Hochmann orazítkoval tyč. Soupeř dokonce zahrával penaltu, kterou však v tu chvíli v bráně stojící David Šturma vychatal. Celý zápas byl jinak v brance Petr Brdičko. Nakonec to opravdu ale byl soupeř, který šel do vedení, a to z poslední šance první půle, kdy obraně unikli dva hřáči a prostřelili brankáře.

Hned v uvodu druhé půle však vstřelil vyrovnávací gol David Šturma, následně přidal druhý a pojistku vsítil svou druhou brankou Jakub Obermajer. Soupeř ještě utkání zdramatizoval, když se prosadil střelou ze střední vzdálenosti, na kterou golman Brdičko nedosáhl. Čtvrtou branku však krásným obloučkem přidal David Šturma a dílo bylo dokonáno. Drama pak přišlo ještě 5 minut před koncem, když soupeř snížil na 3:4, v závěru však obrana domácích i golman fungovali bezchybně a tak si Ludeco připisuje třetí ligové vítězství. V tabulce to mimo jiné znamená, že se Ludeco prozatím posouvá na 9.místo, Jantaři i Rychlá rota však ještě utkání svého kola dohrávají.

12.Cipísci- - -----
*některé body nesouhlasí s bilancí... je to proto, že některé týmy měly odečteny body za neodpískané utkání či jiný prohřešek.. týká se to týmů Real Slama, Ambassadors B a SOL Fans

V sobotu opět liga

22. dubna 2009 v 8:40 | Petr Brdičko |  Liga
Ludeco nastoupí v sobotu, 25.4.2009 od 15:00 na Vyšehradě, k 15.kolu 3.A PKFL ligy proti Ambassadors B. Soupeř se pohybuje v klidném středu tabulky, doufám, že se nás srazí co nejvíce, dávejte vědět, kdo dorazí.

Boss

Vyberte termíny tréninků

20. dubna 2009 v 11:22 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak jak jsem uvedl, tak i činím. Informoval jsem se na stránkách ZŠ Jiříhio z Lobkovic o cenách hřiště a za jednu hodinu se požaduje 150 Kč, což si myslím, že je až směšná částka.

Takže jezdit na tréninky budeme tam, jedná se o školu, která se nachází u Olšanských hřbitovů. Vás se ted v níže přiložené anketě ptám, které z dní by vám vyhovovaly. Co se týče jednoho z víkendových dnů, tak by to vždycky byl ten druhý den, který bychom v daném víkendu nehráli zápas. Časy tréninků budou pravděpodobně od 19:00 do 20:00 (z toho důvodu, že většina lidí dříve nestíhá, je i příjemnější počasí a navíc na jiný čas ani neni možné hřiště rezervovat).

Ten den, který vyhraje, bude naším tréninkovým. Na startovné se vždycky složíme podle toho, kolik nás půjde. Tzn když nás půjde aspon 5, tak je to 30 Kč pro každého, takže každý jednou týdně oželí dvě pivka a přispěje na trénik :-).

Boss

5000 návštěv, tréninky

19. dubna 2009 v 20:24 | Petr Brdičko |  Aktuality
K dnešnímu dni se na stránky Ludeco týmu přihlásil pětitisící návštěvník. Děkujeme za to, že máte zájem o dění v našem klubu.

Další vyjádření patří k doporučení našeho hráče Jakuba Sýkory. Ten nám prozradil, že je možné trénovat a možná i hrát na hřišti ZŠ na náměstí Jiřího z Lobkowicz, které se nachází na Žižkově. Vstup je sice placený, ale každého by jedna návštěva tréninku vyšla na 20 Kč. Není to nijak extra daleko, takže se pozeptám na hřišti, co je na tom pravdy a kdyžtak bychom tam jezdili.

Viděli jsme, že hrát bez tréninku umíme, ale že to prostě není uplně ono. Proto bychom měli nabídnuté příležitosti využít.

Boss

Liga se dohraje o 11 mužstvech

19. dubna 2009 v 20:09 | Petr Brdičko |  Liga
Na stránky PKFL přišla dnes k večeru překvapivá zpráva, kdy se z ligy odhlásil tým Cipísků. Ludeco tak přichází o jednoho z jarních soupeřů a minimálně se tak posouvá na 11. příčku :-) .

S Cipísky jsme hráli na podzim, v památném "nočním" zápase na Kobylisích, kde jsme prohráli těsně 1:2.

Smůla se nám na kopačky lepí dál

19. dubna 2009 v 20:07 | Petr Brdičko |  Liga
Ať už nadpis může znít jakkoliv, je na něm něco pravdy. Druhý zápas po sobě jsme měli proti soupeři v 3.A lize herní převahu, přesto jsme opět prohráli. Na hřišti na Botičské jsme podlehli Dynamu Malá Strana 3:6.

Do brány se tentokrát postavil Lukáš Procházka a musíme říct, že nás místy hodně podržel. Přesto inkasoval velice brzy, kdy se ve skrumáži těl míč odrazil od Davida Ziky přesně za záda bezmocného Procházky. Pak přišel tlak z naší strany, z několika střel se však do poločasu žádná neujala, soupeř naopak využíval breaků a z toho plyne poločasový výsledek 0:4.

Do druhého poločasu se šlo s větší vervou, a před soupeřovou brankou jsme byli ještě více než v první půli. Přesto to byl soupeř, kdo přidal branku na 0:5. Tu se ale z ničeho nic od vlastní brány rozeběhl David Šturma, obešel si celé hřiště a dal branku na 1:5. Ta jakoby celé mužstvo semkla a přišla na řadu další branka, tentokráte od Tomáše Dunčka na 2:5. Do konce zbývalo 10 minut a tak jsme cítili šanci. Bohužel přišla chyba v rozehrávce a soupeř přidal do prázdné branky šestý zářez. Hezkou tečovanou střelou z dálky se pak ještě prezentoval Jakub Sýkora, který upravil na 3:6, ale to už bylo ze strany celého zápasu vše.

Dodat určitě musíme to, že některé zákroky soupeře byly na hranici brutality a z toho vyplývá několik krvavých zranění, nejvážnější si však David Hochmann způsobil paradoxně sám, když se při střele srazil s nohou jednoho ze soupeřů.

Musíme se soustředit na další zápas, který nás čeká příští týden v sobotu na Vyšehradě od 15:00, hrajeme s Ambassadors B.

Dnešní sestava:
Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, L.Vávra, J.Vávra, Procházka, Šturma, Dunčko, Hochmann, Kumpošt, Zika, Sýkora

Pořádáme obří turnaj

17. dubna 2009 v 14:28 | Petr Brdičko |  Aktuality
Ludeco bude v létě pořádat obří turnaj za účasti 98 týmů. Turnaj by se měl konat v rozprostření tří dnů. Zúčastní se 23 nasazených týmů (firem), které se přihlásí. V současné době se přihlásily tři firmy, další očekáváme, včetně týmů z řad Vás, "obyčejných" lidí. :-)

Místo konání: Praha, areál na Pražačce (3 hřiště pro fotbal 5+1)
Datum konání: stále ve výběru, pravděpodobně to bude první víkend v červenci + následující pondělí (státní svátek)
Systém: 5 + 1
Kvalifikační zápasy: 15 minut
Vyřazovací zápasy: 20 minut
Ceny: 1. místo - 30 000 Kč + věcné ceny, 2. místo - 20 000 Kč + věcné ceny, 3. místo - 10 000 Kč + věcné ceny, ostatní ceny útěchy
Startovné pro nasazené týmy (firmy): 5 000 Kč
Startovné pro nenasazené týmy: 1 500 Kč
Rozhodčí: Zástupci Ludeco Praha a klubů z PKFL (na každý zápas budou dva rozhodčí, tři dvojice už máme, hledáme ještě dvě dvojice pro pískání - finanční odměna 2 500 Kč pro každého, celkem bude pět dvojic).
Občerstvení: bude zajištěno v podobě dvou stánků s nealkoholickými nápoji, klobáskami, tyčinkami, pivkem a dalšími

Systém bude vypadat následovně:

DEN 1:

Den 1 je dnem kvalifikačním. 75 nenasazených týmů sehraje mezi sebou kvalifikační zápasy. Kvalifikace bude rozdělena do 25 skupin po třech týmech, týmy mezi sebou odehrají každý s každým jeden zápas, nejlepší postoupí do další faze (postoupí tedy logicky 25 mužstev). Začíná se hrát v 8 hodin, končit se bude něco okolo páté hodiny odpolední. Kvalifikační zápas bude mít 15 minut. 25 kvalifikačních skupin bude rozděleno do dvou fází. 12 skupin odehraje své zápasy dopoledne, zbývající budou hrát odpoledne (aby se zbytečně nečekalo). Vítězové se kvalifikují do druhého hracího dne.

DEN 2:

25 postoupivších týmů se připojuje k 23 nasazeným, vzniká tak skupina 48 týmů. Ty se rozdělí do osmi skupin po šesti týmech. Ve všech skupinách odehraje zápas každý s každým. Hrát by se mělo opět od osmi zhruba do čtyř hodin. Z každé skupiny postoupí dva týmy do osmifinále.

DEN 3:

Z předešlých skupin postupuje 16 týmů, které se rozhodí do osmifinále a začíná klasický pavouk až do finále. Vítěz by měl být znám kolem čtvrté hodiny odpolední, celý třetí den začíná kolem desáté ráno.

Plán je to samozřejmě velký, my však věříme, že se nám podaří uskutečnit i za podpory Vás fandů malého fotbalu. Výhra určitě není malá a tak si myslíme, že motivace je velká. Jak jsem uvedl výše, zatím jsou k dispozici 3 firmy a 4 klasické týmy. V případě zájmu o účast na turnaji podávejte prosím přihlášky na mailu petr.ludeco@email.cz, uvítáme samozřejmě i týmy mimo Prahu, třeba i zahraniční, informace samozřejmě emailem obdržíte obratově. :-)

UPOZORŇUJEME, ŽE POKUD SE DO 20.6. NEPŘIHLÁSÍ ZMÍNĚNÝ POČET TÝMŮ, TAK TURNAJ POŘÁDÁN NEBUDE A TÝMY, KTERÉ UHRADILY DO TÉ DOBY SVÉ STARTOVNÉ, DOSTANOU DANOU ČÁSTKU ZPĚT NA ÚČET.

BOSS

V neděli pokračují ligové boje

16. dubna 2009 v 12:19 | Petr Brdičko |  Liga
V neděli sehraje Ludeco Praha další ligové utkání. V 17:15 nastoupí na hřišti na Botičské proti Dynamu Malá Strana. Soupeř je aktuálně na 9.příčce tabulky, na nás má po posledním kole náskok 5 bodů. Určitě si jdeme pro výhru, nebude to však nic jednoduchého. Patálie nás pronásledují na postu golmana. Jirka Hladík a Honza Pospíšil jsou zraněni a ani Petr Brdičko neni zdravotně uplně fit. V neděli se však uvidí. Dávejte prosím vědět, kdo dorazí, nominace vypadá zatím takto:

Brdičko, J.Obermajer, Šturma, J.Chmel, L.Vávra

Jinak nakonec padá naše sobotní tůra na Karlštejn. Nepadá však uplně, přesouváme jí pouze o týden či čtrnáct dní později. Spousta z Vás se mi omluvila kvůli především školním povinnostem, tak proto to hodíme až za písemné maturity. Meteorologové navíc hlásí deštivé počasí, takže by se ten výlet ani nakonec nemusel podařit.

Ještě jedna menší změna se týká zápasu, který jsme v neděli měli pískat mezi Čelzí a Daytonou. Zápas byl přeložen původně na 3.5. od 20:45, datum zůstává, pískáme však o hodinu dříve, tedy v 19:45 na hřišti na Strahově.

Boss

Krize na postu golmana

13. dubna 2009 v 20:56 | Petr Brdičko |  Aktuality
V soutěžním utkání za svůj původní mančaft se dnes zranil brankář Honza
Pospíšil. Vzhledem k tomu, že je mimo hru i Jirka Hladík, tak nezbývá nic jiného, než jako dočasnou jedničku do brány postavit Petra Brdička. Snad se oba hráči co nejdříve uzdraví.

Další změna se týká pískání. Utkání, které jsme měli rozhodovat v neděli na Strahově mezi Čelzí a Daytonou se překládá na 3.5. na to samé místo od 20:45.

Dál se mi prosím hlašte na naší sobotní tůru. Zatím s jistotou jdou:

Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, Jebavý, Manhart, na 50 % počítáme se jmény L.Obermajer, Johanusová, Kavinová, Voldán, Dunčko. Bylo by fajn, kdyby nás šlo trošku více.

Boss

Trénink i v neděli

11. dubna 2009 v 15:46 | Petr Brdičko |  Aktuality
I v neděli, 12.4.2009, se sejdeme na tréninku týmu. Opět na hřišti ZŠ Balabenka, tentokráte od 15 hodin (vzhledem k tomu, že většina týmu by ráda stihla večerní zápas Energie Karlovy Vary - Slavia Praha :-) ) . Takže kdo může a bude chtít, ať dorazí.