Prosinec 2008

Ludeco Praha přeje šťastný Nový rok!!!

31. prosince 2008 v 18:19 | Petr Brdičko |  Tým
Ať splní se Vám všechna přání, ať jste všichni zdraví za svítání, ať úspěchů máte vždycky dost, ať přes nešvary vede Vás velký, dlouhý most.

Rádi bychom poděkovali těmto lidem:

Tomáš Dunčko, Jakub Chmel, Martin Jech, Petr Manhart, Jan Pospíšil, Kryštof Baumruk, Jiří Hladík, David Hochmann, Petr Borkovec, David Šturma, Jakub Sýkora, Daniel Merta, Ondřej Kumpošt, David Zika, Jiří Vávra, Lukáš Procházka, Aleš Bilík, Jan Kroupa, Ondřej Jelínek, Filip Jebavý, Kateřina Lejčková, Petra Johanusová, Lenka Vlášková, Lukáš Obermajer,

že se potili pro náš tým, že přišli, když bylo třeba, a že pomohli týmu Ludeco se dostat tam, kde teď je. Nehledě na zatím nepříliš valné výsledky jsme Vám opravdu vděční.

Dále děkujeme:

firmě Quality Sport za dodání triček pro náš tým
firmě E-Side za to, že se snažila nám zprostředkovat fotografování na stadionu v Edenu
Gymnáziu na Vítězné Pláni, které nám poskytlo domácí zázemí
firmě Ludeco za neobvykle vysokou podporu v průběhu fungování týmu
Martinu Jechovi za perfektní grafiku stránek
Ivě Plíškové, která zprostředkovala kontakt s Pavlem Kukou, který by za nás mohl na jaře nastoupit
ředitelce ZŠ na Balabence, Boženě Žižkové, že nám umožnila hrát jarní domácí zápasy na hřišti školy
Pražské klubové fotbalové lize za umožnění startu v její soutěži
pánům Havlíčkovi, Látalovi, Balounovi a Žižkovskému za pozvánku na jejich turnaje

no a všem z Vás a také nováčkům v týmu (Mustafovi Artanovi) přejeme hodně toho (i ne-)fotbalového štěstí.

Petr Brdičko a Jakub Obermajer, zakladatelé Ludeco Praha.


Změny v kádru v souhrnu

29. prosince 2008 v 12:26 | Petr Brdičko |  Tým
Tak během našeho působení na fotbalové scéně se v týmu provedlo několik změn. A já vám je tady ve stručnosti shrnu:

Odešli:

Filip Kříž, Miroslav Urban - vyloučeni z kádru
Lukáš Pokorný - B-tým
Lukáš Procházka - vyloučen z kádru
Jan Parpel - B-tým
Robert Artur Pierug - B-tým
Renata Šoukalová - B-tým
Barbora Nová - B-tým
Filip Chmel - B-tým
Jakub Fránek - vyloučen z kádru
Jan Kroupa - vyloučen z kádru
Aleš Bilík - vyloučen z kádru
Ondřej Jelínek - vyloučen z kádru
Tomáš Vávra - vyloučen z kádru
Lukáš Obermajer - B-tým
Lukáš Pekárek - B-tým

Přišli:
David Hochmann - Dolní Počernice
Jan Parpel - Formica Group
Robert Artur Pierug - Formica Group
Jan Kroupa - GVP
Aleš Bilík - GVP
Ondřej Jelínek - GVP
Daniel Merta - GVP
Tomáš Vávra - TJ Praga Praha
Lukáš Procházka - Meteor VIII
Jan Pospíšil - TJ Praga Praha
Kryštof Baumruk - Admira/Slavoj
Jiří Hladík - nové angažmá
David Šturma - SELP Vysočany
Petr Borkovec - Meteor VIII
Jakub Sýkora - Dukla Praha
Mustafa Artan - ?

Provádíme změnu v soupisce

29. prosince 2008 v 11:20 | Petr Brdičko |  Tým
Dvě nová jména se od jarní části sezony PKFL objeví na soupisce Ludeca. Po dlouhém uvažování, koho nahradí, jsme se rozhodli, že z aktuální soupisky vyřadíme jména Lukáš Obermajer a Lukáš Pekárek. První jmenovaný odehrál celý turnaj ve Vodokrtech, poté už však nenastoupil. V týmu však zůstává díky společnosti Ludeco a také kvůli marketingovým záležitostem. Druhý jmenovaný za nás zatím neodehrál nic, na podzim ho potkala operace a dlouhá léčba, a tak jsme se rozhodli ho dočasně vyřadit ze soupisky. Oba dva pánové za nás mohou nastupovat na turnajích i v přátelských utkáních a oba dva tímto píšeme na soupisku "B-týmu".

Novými hráči jsou Mustafa Artan (*24.1.1992) a Kryštof Baumruk (ročník 1990). První jmenovaný je přivede Lukášem Procházkou, a mohl by s námi hrát na nadcházejícím halovém turnaji, pokud tedy zrovna nebude slavit narozeniny. Druhý jmenovaný je defenzivní hráč, přivedený Honzou Pospíšilem, který nastupoval za TJ Praga Praha, v současnosti hraje za Admiru/Slavoj. Už za nás nastoupil k pěti utkáním v Předvánočním turnaji.

Tak chlapi vítejte a hodně štěstí.

Mariánská hora 2008

27. prosince 2008 v 15:30 | Petr Brdičko |  Multimédia
Tak další z krušných chvilek mám za sebou :-D Asi tak nějak by se dala shrnout má dvou denní účast na lyžařském zájezdu menší části našeho týmu. Ve čtvrtek 25.12. jsme ráno vyjeli dvěma autama ve složení Petr Brdičko, Lukáš Obermajer, Jakub Sýkora, Martin Jech a týmová fyzioterapeutka Petra Johanusová směr Mariánská hora v Jizerkách, kde má Obík chalupu.

Už cesta tam byla docela zážitek, když někde v Železném Brodě praskla velice důležitá součástka u Obiho Punta, a tak chudák musel vzduchový filtr přidělat zpět lepící páskou. Po asfaltu se nám pak jelo pěkně, byť jsme cítili olej unikající v motoru. Jakmile jsme však narazili na zledovatělou a kopcovitou silnici směr Albrechtice v Jizerských Horách (nad Tanvaldem), bylo zle podruhé. Obě dvě auta (druhé bylo Martinova felda) měla asi ne příliš kvalitní zimní pneumatiky (a nebo také stejně kvalitní řidiče - mě a Martina), a tak jsme zůstali na dobrou hodinku na daném kopci viset. První se podařilo vytlačit felicii, punto bylo už ve větší hloubce, a tak mě nezbylo nic jiného, než ten kopec vycouvat dolů a pořádně se rozjet. To už bylo lepší a tak jsem já s Petrou (obi vystoupil před jízdou) dojeli až do zmíněných Albrechtic, kde už na nás čekal Martin. Jakub šel Obimu naproti, který chudák musel vše dojít pěšky. Poté jsme zapadli ještě jednou, tentokrát pouze s Puntem, Obi dojel s Martinem a jeho felicíí k chatě. Já, Jakub a Petra jsme za pomoci pěti statných místních borců Punto vytlačili o něco později ze sněhu a dorazili jsme též.

Už ten večer začlo menší mejdlo v podobě piveček, gulášku s knedlíkama, atd. Martin také využil starobylých věcí, které na chatě našel (viz fotografie). Druhý den se mu však udělalo zle a předčasně nás opustil (z Tanvaldu vlakem). Odpoledne už se zbylí účastníci vydali na sjezdovku jménem Slovanka nad Josefovým Dolem. Obi a já jsme se na prknech teprve učili, Jakub s Petrou už byli mazaní profíci. Nutno říci, že Obimu šlo sjíždění lépe, já jsem se sotva postavil. Sranda byla, pády byly, hlavně že si to všichni užili. Večer jsme pak vyrazili do Pizzerie v Albrechticích (nutno podotknout, že opět pěšky, takže v mrazu 2 km tam a 2 km zpět). Obi si zavdal Pizzu Hawaii do krabice, já jí zbouchal už tam, Jakub si dal Mexicanu a Petra Bolognesu. Každý jsme to zalili třemi pivy a panáčkem ferneta a cesta domů nám pak utekla trošku rychleji, než ta, kterou jsme absolvovali do restaurace :-)

Já jsem výpravu opustil v sobotu ráno kvůli pracovním povinnostem. Věřím však, že i tak sranda byla, já s Jakubem jsme byli oslněni krásou některých snowboardistek a také barmanky v pizzerii, já jsem však zadaný a on nepochytil příliš úspěchů (byť barmanka se zdála být nadějná) :-)

Uvnitř článku fotografie.


Půlnoční mše 24-25/12/08

27. prosince 2008 v 14:56 | Petr Brdičko |  Multimédia
Tak Vánoce jsou za námi (doufám, že v klidu prožité) a Ludeco Praha nezahálelo ani na Štědrý večer. Kolem desáté večerní se nás sešlo šest, abychom zašli na další z Vánočních zvyků, tedy na Půlnoční mši. Sešli jsme se v sestavě: Petr Brdičko, Jakub Chmel, Jakub Obermajer, David Hochmann, Tomáš Dunčko a člen B-týmu, Filip Chmel.

Se zaujetím jsme všichni vyrazili, hlavně také proto, že nikdo z nás na půlnoční mši nebyl (někteří už v kostele byli, ale tento zvyk jsme absolvovali všichni poprvé). Jako cíl jsme si vybrali kostel Sv.Ludmily na Náměstí Míru v Praze. Na půlnoc se sešla opravdu velká hromada lidí, na nás vyzbyla místa v posledních řadách.

Několik kněží předneslo vše, co se k této bohoslužbě patří. To znamená vstupní průvod, vstupní modlitbu, čtení z písma svatého, Evangelium, přímluvy, průvody s obětními dary nebo požehnání, zpívaly se koledy, jako Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán nebo Tichá noc. Záleží na každém z nás, co si z toho odnesl. Já za sebe mluvím o novém poznatku, který se mi třebas jednou bude hodit.

Cestu zpět jsme absolvovali z 50 % pěšky a stavili jsme se i u Olšanských hřbitovů, které nás trošku postrašily, přesto i pohled na temný hřbitov má něco do sebe :-)

Uvnitř článku fotografie.


Veselé Vánoce přeje Ludeco!!!

24. prosince 2008 v 17:11 | Petr Brdičko |  Tým
Krásné prožití Vánočních svátků, spoustu pohody, nezapomenutelných chvil u stromečku a při zpívání koled a samosebou co nejvíce dárků od Ježíška přeje tým Ludeco!

Boss týmu, Petr Brdičko, přeje všem hráčům, doktorům, fyzioterapeutům, prostě všem, co se zasloužili o fungování našeho týmu, bohatého Ježiška, co nejpříjemnější prožití Vánoc a co nejméně podpálených stromečků a záclon!!! Za Vaše služby našemu týmu patří velký dík!!!

VESELÉ VÁNOCE


Halový turnaj - půjdeme?

22. prosince 2008 v 22:56 | Petr Brdičko |  Turnaje
Takže máme za sebou Předvánoční turnaj, který nebyl nejlepší, ale ani nejhorší. Máme tady však pozvánku na další setkání týmů. Tentokrát se jedná o HALOVÝ turnaj, který bude pořádat Lhotka Stars, a to 24.1.2009 v hale na Pankráci. V anketě pod článkem hlasujte, jestli byste šli, a jestli byste byli ochotni přispět jakoukoliv částkou na startovné, které činí 1000 Kč (tentokrát bych byl rád, kdybychom se složili a já to nemusel platit sám :-) ). Takže pište reakce, hlasujte.

Co se týče silvestrovského zápasu, stále není nic přesně domluvené, všem dám vědět včas.

Jinak včera se několik hráčů sešlo na školňáku a sehráli jsme malé tréninkové přátelské utkání (neplánované, prostě vzešlo ze situace). Hráli David Hochmann, Petr Brdičko, Tomáš Dunčko, Jakub Obermajer, dorazil i Jakub Chmel a hráli jsme proti týmu složeném z ukrajinských (možná polských) chlapců. Fotbal to byl parádní, náš tým vyhrál 8:7 i za pomoci hostujícího Tomáše Vobořila.

Tímto chci jen říct, že takovéto mače budou jen ku prospěchu a mohlo by se nás na nich slézat více.

Na předvánočním turnaji čtvrtí

20. prosince 2008 v 15:32 | Petr Brdičko |  Turnaje
Na předvánočním turnaji 2008, který se konal na hřišti ZŠ Glowackého v Praze, Bohnicích, obsadilo Ludeco Praha 4. místo. Turnaje se účastnilo 6 týmů, 5 z nich ze 3.soutěží PKFL, jedno ze druhé ligy PKFL. Před odjezdem na turnaj 4 hráči odřekli účast, takže nakonec se jelo ve složení takovém, že jsme ani střídat nemohli (vyjma posledních dvou zápasů). Na turnaj odcestovali:

Petr Brdičko, Lukáš Procházka, David Šturma, Jakub Sýkora, Jan Pospíšil, hostující Kryštof Baumruk (který za nás bude pravděpodobně hrát i nadále) a na poslední dva zápasy dorazil i Jirka Hladík.

Fotky níže nejsou příliš kvalitní, musel jsem je udělat menší, aby se sem vešly, diplom je snad však OK :-) K dispozici je i video, které však uvedu na stránky později.

Hrálo se systémem 5+1, stylem á la liga, kdy všichni hráli proti všem utkání na 1x15 minut. Nejlepší samozřejmě vyhrál.

A takhle to celé dopadlo:

Lhotka Stars - Ludeco Praha 1:1 - Procházka
Ludeco Praha - Team Chodov 1:3 - Brdičko
Jižní Město - Ludeco Praha 4:0
Bohnice - Ludeco Praha 1:1 - Procházka
Ludeco Praha - Dream team 1:0 - Sýkora

CELKOVÁ TABULKA:


1.Jižní Město16:213
2.Team Chodov11:510
3.Lhotka Stars5:58
4.Ludeco Praha4:95
5.Dream team7:94
6.Bohnice1:141Info turnaj

19. prosince 2008 v 13:09 | Petr Brdičko |  Turnaje
Takže většina z nás určitě ví, že v sobotu valíme na turnaj. Sraz je sice brzo, ale tak všechny nás pak čeká 14 dní volna, tak si myslim, že ještě jedno brzké vstávání nezabije :-) Kdo to má blíž, tak ať je nejpozději v 8:45 na hřišti ZŠ GLOWACKÉHO. Je to v Bohnicích, cesta tam:

metro Kobylisy C, pak bus 144 směr Poliklinika Mazurská, výstupní zastávka je Dunajecká, popravé straně po výstupu uvidíte budovu školy, u níž je hřiště. Pokud tam budete dřív než my, řekněte organizátorům, z jakého jste týmu. K dispozici budou šatny i sprchy.

Ostatní máme sraz v 8 hodin u ZŠ Balabenka.

A jak zatím vypadá účast?

Baumruk Kryštof
Borkovec Petr
Brdičko Petr
Dunčko Tomáš
Hochmann David
Chmel Filip
Chmel Jakub
Obermajer Jakub
Obermajer Lukáš
Pospíšil Jan
Procházka Lukáš
Sýkora Jakub
Šturma David

100 % nejdou

Kumpošt Ondřej
Manhart Petr
Rokos Martin
Vávra Jiří

Odpověď ještě nemám od:

Hladík Jiří
Jech Martin
Merta Daniel
Pekárek Lukáš

Petr Borkovec

19. prosince 2008 v 11:22 | Petr Brdičko |  Profily hráčů