Říjen 2008

Zítra zápas proti Cipískům

31. října 2008 v 10:55 | Petr Brdičko |  Liga
Po vydařeném zápase proti Real Slama nastoupí zítra od 17:00 za umělého osvětlení Ludeco Praha v Kobylisích proti Cipískům (aktuálně 4.tým tabulky). Samozřejmě nejdeme pro nic jiného, než pro vítězství. :-) Tady je prozatimní nominace, která se samozřejmě může změnit:

David Hochmann, Petr Brdičko, Jakub Obermajer, Tomáš Dunčko, Ondřej Kumpošt, Jakub Chmel, Jakub Sýkora, Jiří Vávra, Martin Jech + výpomoc z B-týmu

Pískání

27. října 2008 v 14:17 | Petr Brdičko |  Aktuality
Jak už víte, pískáme v rámci pravidel ligy některá utkání 3.B ligy. Do konce podzimní části už máme rozhodovat jen dvě utkání. První je utkání mezi 1FC Heroes a PMS Olympian na hřišti na Chodově 2.listopadu, druhé se hraje 30.listopadu v Suchdole a je to utkání mezi Sehrankou a 1FC Heroes. Rozhodcovská sestava snad zůstane stejná, tedy Petr Brdičko, David Hochmann, Jakub Obermajer.

Hráči Ludeco Praha účastníci nehody

27. října 2008 v 12:19 | Petr Brdičko |  Aktuality
Hráči Ludeco Praha si prožili své, když včera, 26.10.2008, havarovali na Slovensku při cestě domů z Bratislavy. Nehoda se stala na 24. kilometru dálnice D2 směrem do ČR. Ke zranění díky bohu nedošlo, Petr Brdičko, David Hochmann i Jakub Obermajer dojeli do Prahy v pořádku. Nutno podotknout, že automobil už v pořádku nebyl. Jako zajímavost můžeme uvést, že bouraným řidičem byl na Slovensku známý motoristický novinář Pavel Jacz, který bral, díky bohu, všechno v pohodě a s humorem. Tímto se mu ještě jednou omlouváme a děkujeme za vlídné jednání.

Konečně výhra!!!

27. října 2008 v 12:16 | Petr Brdičko |  Liga
Po výborném a bojovném výkonu se Ludeco Praha v 6.kole PKFL konečně dočkalo vítězství. Vedení se ujalo v první půli, kdy ránou ze strany překonal golmana týmu hostí, Real Slama, Tomáš Dunčko. Vedení jsme si udrželi až do poločasu. V úvodu druhé půle jsme dvakrát zaspali při uniku soupeře, který dvěma brankami skore otočil. Nakonec jsme však zabojovali a po štastné náhodě srovnal skore Jakub Obermajer. O chvíli později k obratu zavelel střelou David Hochmann a po solovém uniku nakonec rozhodl Tomáš Dunčko. Ludeco tak poráží Real Slama 4:2.

Sestava Ludeco Praha: Brdičko - J.Chmel, J.Obermajer - Dunčko, Hochmann, Sýkora

Ludeco Praha vítá sekretářku

25. října 2008 v 11:56 | Petr Brdičko |  Aktuality
Na včerejší týmové schůzi při křtu nového domácího hřiště Na Balabence (které se bude užívat od začátku jara) jsme se ustanovili na nové pozici v týmu. Tou pozicí je sekretářka, která by měla mít na starosti administrativu týmu, na přesnějších funkcích se ještě domluvíme. Sekretářkou týmu se stává Kateřina Lejčková, přítelkyně našeho špílmachra Davida Hochmanna, která nás doprovází na většinu zápasů.

Vyhlašujeme také, že máme nový bojovný pokřik před zápasem:

Cigi - hej - caga - hej - cigi caga cigi caga - hej hej hej :-D

Blíží se utkání 6.kola

24. října 2008 v 8:33 | Petr Brdičko |  Liga
V sobotu od 14:00 nastoupí Ludeco Praha k utkání 6.kola ligy proti Real Slama. Podle předběžných ohlasů to opět vypadá, že utkání odehrajeme v šesti lidech, což průběhu utkání rozhodně neprospěje, ale co se dá dělat. Účast zatím přislíbili:

David, David, Petr, Jakub O, Jakub Ch, Jakub S

Doufám, že se Vás přihlásí víc.

Od jarní sezony nové domácí hřiště

24. října 2008 v 8:30 | Petr Brdičko |  Tým
Od druhé poloviny PKFL bude Ludeco Praha měnit své domácí zázemí. Z hřiště gymnázia Na Vítězné Pláni se bude stěhovat na hřiště Základní školy Na Balabence na Praze 9. Jakub Obermajer a David Hochmann jej domluvili u ředitelky školy. K dispozici budou i lavičky.

Dále vzniká možnost na tomto hřišti uspořádat turnaj, jehož organizace je v počátcích. Budeme Vás o nových informacích průběžně informovat.

5.kolo, opět porážka

20. října 2008 v 8:29 | Petr Brdičko |  Liga
V 5.kole jsme se postavili jednomu z týmů objevujících se ve spodní části tabulky. Bohužel jsme na Vyšehradě utkání nezvládli a prohráli jsme 1:13 po utrápeném, neútočném výkonu. Jedinou branku vstřelil David Hochmann, když začátkem 2.poločasu snižoval na 1:4. Utkání s velkými bolestmi dohrával Petr Brdičko, který si nakonec přivodil výron kotníku a start v sobotním utkání je tak ohrožen.

Ludeco Praha - Rychlá rota 1:13
Branka: Hochmann
Rozhodčí: Daytona b&w
Ludeco Praha: J.Vávra, T.Vávra, J.Obermajer, Brdičko, Hochmann, J.Chmel, Manhart

Navrhujeme stmelit tým

11. října 2008 v 23:09 | Petr Brdičko |  Tým
Už jsme nemohli koukat na to, jak je tým Ludeco Praha rozložen do určitých částí. Chápeme, že většina z Vás mívá jiné plány a také chápeme to, že většina z Vás se mezi sebou nezná. Proto jsme se rozhodli, že před Vánocemi uskutečníme menší soustředění, kde bychom se snažili o to dát tým dohromady a trošku se poznat, sehrát... Jednalo by se o víkend 20. a 21.12.2008, když už snad všichni budete mít po školních i vlastních fotbalových povinnostech. Cenově bychom se měli vejít do 1 000 Kč na osobu (včetně případného kapesného), součástí programů by byly menší tréninky, poznávání měst i přátelské zápasy. Byli bychom rádi, kdybyste nám do 17.11. řekli, zda-li byste na něco takového přistoupili, abychom pak případně mohli dát všechno do kupy. Zatím uvádíme čtyři vybrané lokality, které by přicházely v úvahu. Rádi bychom kapacitu případného soustředění naplnili do počtu 15-ti osob. Zvány jsou tyto osoby (nemusí být jen hráči):

Petr Brdičko, Jakub Obermajer, Lukáš Obermajer, Jakub Sýkora, Jakub Chmel, Filip Chmel, Robert Artur Pierug, Jan Parpel, Barbora Nová, Renata Šoukalová, Lukáš Procházka, Lukáš Pokorný, Martin jech, Lukáš Pekárek, Petr Manhart, Tomáš Vávra, David Zika, David Hochmann, Martin Rokos, Ondřej Jelínek, Jakub Fránek, Tomáš Dunčko, Daniel Merta, Jan Kroupa, Ondřej Kumpošt, Jiří Vávra, Aleš Bílík, Tomáš Kazda, David Šturm, Lukáš Očenášek, Kamil Glückselig (všichni hráči A nebo B týmu)

Petra Johanusová, Petra Chaloupková, Davidova přítelkyně Kateřina, Filip Jebavý (členové realizačního týmu)

Navrhované lokality:
1. Nová Bystřice, Jižní Čechy, návštěvy měst Jindřichův Hradec, Nová Bystřice, Nový Vojířov a Litschau (Rakousko) s možností přátelského zápasu s jedním z týmů Slovan Jindřichův Hradec, FC Nová Bystřice, SC Sparkasse Litschau

2. Železná Ruda, Jižní Čechy, návštěvy měst Železná Ruda, Bayerisch Eisenstein (Německo) s možností přátelského zápasu s jedním z týmů FJ SRK Železná Ruda, TSV Regenhütte

3. Vejprty, Západní Čechy, návštěvy měst Chomutov, Vejprty, Jöhstadt (Německo) s možností přátelského zápasu s jedním z týmů FC Chomutov, Slovan Vejprty, FC Erzgebirge Jöhstadt

4. Žacléř, Východní Čechy, návštěvy měst Trutnov, Žacléř, Lubawka (Polsko) s možností přátelského zápasu s jedním z týmů FK Trutnov, TJ Baník Žacléř, MKS Lubawka

Divoký zápas v Kobylisích mohl dopadnout jinak

11. října 2008 v 16:29 | Petr Brdičko |  Liga
Klopit hlavu můžeme po čtvrtém kole Pražské klubové fotbalové ligy. Úvod zápasu v Kobylisích s domácími Ambassadors B jsme zvládali na jedničku, v 10. minutě jsme se ujali vedení, a stav jsme drželi dobrou čtvrt hodinu, bohužel přišel vyrovnávací gol a začaly ujíždět nervy a tak jsme zbytek zápasu nezvládli a z něj také vyplývá výsledek 1:8. Jedinou branku utkání vstřelil Tomáš Dunčko, který ale obdržel i dvě žluté karty a deset minut před koncem utkání se musel pakovat ze hřiště.

Výstraha!!!

Někteří hráči nedodržují, co slibují a bez OMLUVY se k danému zápasu nedostaví. Nebýt v dnešním zápase týmu Ambassadors B, hráli bychom opět, stejně jako minulý týden, o čtyřech hráčích. Domácí nám zapůjčili 3 své borce, za což jim děkujeme. Proto k dnešku dostanou někteří hráči výstrahu, po třetí výstraze budou vyřazeni z kádru.

Dnes se to tedy týká pánů Tomáš Vávra a Lukáš Pekárek.

Věříme, že když příště se něco slíbí, že se to dodrží.