Září 2008

Propadák ve druhém kole, ostudný debakl

27. září 2008 v 11:30 | Petr Brdičko |  Liga
Po druhém kole fotbalové ligy Ludeco tým hodně sklápí hlavu. Porážka 0:22 od týmu SVP je hodně krutá a měli bychom se zamyslet nad tím, jak k zápasům budeme přistupovat. Dorazilo šest lidí + lékař a to je na ligu hodně málo. Zúčastněným děkujeme.
SVP - Ludeco Praha 22:0 Sestava: Brdičko, Jech, Kumpošt, Vávra, Hochmann, Manhart

1. ligové utkání nebylo zlé, přesto jsme prohráli

20. září 2008 v 16:25 | Petr Brdičko |  Liga
V prvním ligovém utkání jsme na našem novém domácím hřišti podlehli soupeři ze SOL Fans 2:5. Většinu zápasu jsme byli na soupeřově polovině, nesehranost a hlavně kvalitní soupeřova obrana však nepřipustila vstřelit více než dvě branky. Zapomínalo se na defenzivu a především dva naprosto zbytečné goly po individuálních chybách ve druhém poločase rozhodly. Věříme, že příští zápas dopadne lépe. Ludeco Praha - SOL Fans 2:5 Branky: Bílík, Kroupa Rozhodčí: Sehranka Sestava Ludeco: Brdičko - Jelínek, J.Obermajer, Kroupa, Bílík, Merta, Zika, Vávra, Manhart, Hochmann, lékař Jebavý

Jakub Sýkora

18. září 2008 v 9:31 | Petr Brdičko |  Profily hráčů



Organizační změny + první ligové utkání

18. září 2008 v 9:28 | Petr Brdičko |  Tým
Tak k těm změnám patří to, že Petr Brdičko a Tomáš Dunčko jsou nová brankářská dvojce, Martin Jech a Lukáš Procházka půjdou do hřiště. Dále přichází nový hráč, Jakub Sýkora, potřeboval bych ještě celé jméno a rok narození Ondry od Dana Merty. Sraz na sobotní ligové utkání je ve 12:30 před školou, jak už bylo oznámeno, domácím hřištěm je Areál Hamr Braník. Utkání začíná ve 14:00, měli bychom začít včas, rezervovaná je pouze hodina. Na zápas je zatim ohlášená tato sestava:

David Hochmann
Petr Brdičko
Jakub Obermajer
David Zika
Jiří Vávra
Petr Manhart

na rozhodnutí čekám ještě od

Martin Jech
Jakub Chmel
Filip Chmel

Brdičko a J.Obermajer rozhodčími

15. září 2008 v 10:47 | Petr Brdičko |  Aktuality
Petr Brdičko a Jakub Obermajer rozhodovali předehrávaný zápas 3.B ligy mezi týmy Vořežšpruti a Lömrä tüm. Domácí zvítězili 2:1, rozhodčí zápas zvládli dobře, kartu neudělovali, ikdyž co si budeme povídat, pár hráčů by si jí zasloužilo. Pískat bychom měli každé kolo.

Přátelák nevyšel

10. září 2008 v 19:02 | Petr Brdičko |  Aktuality
Přátelský zápas, sehraný v neděli 7.6.2008 na ZŠ Mendelova, nevyšel vůbec. Díky maximální nesehranosti týmu jsme podlehli v zápase 2x30 minut týmu O.A.Arrows 1:13. Jedinou naší branku vstřelil Daniel Merta, kterému taky všeci dlužíme dohromady balon :-) Liga snad bude jiná.

Přátelský zápas

6. září 2008 v 11:05 | Petr Brdičko |  Tým
Na neděli, 7.9.2008 od 17:00, jsme domluveni na přátelském zápase s jedním z ligových soupeřů, tedy s O.A.Arrows. S některými z Vás už jsem domluven, kdo bude moct a půjde, udělá mi radost. Prozatim jsou na zápas ohlášení:
Petr Brdičko
Tomáš Dunčko
Jakub Obermajer
Lukáš Obermajer
David Hochmann
Petr Manhart
Daniel Merta
Ondřej
jiné plány mají:
Lukáš Pekárek
Lukáš Procházka
Martin Jech
Ondřej Kumpošt
Martin Rokos
Jakub Fránek
100% rozhodnutí ještě nemám od:
Jakub Chmel
Barbora Nová
Jan Parpel
David Zika
Jiří Vávra

Naše zápasy

5. září 2008 v 15:35 | Petr Brdičko |  Naše zápasy
Jirka Vávra měl nápad, kdy je třeba udělat rubriku přímo o zápasech a já s tim můžu jen souhlasit. V prvních zápasech budou statistiky strohé, postupně času budou lepší a lepší :-D
FC Ludeco Praha - FC Lipákovice 0:4
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - L.Obermajer, Brdičko - Manhart, J.Chmel
FC Ludeco Praha - FC Vodokrty 0:6
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - Brdičko, Manhart - J.Chmel, L.Obermajer
FC Ludeco Praha - FC Osek 0:2
Branky: ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - J.Chmel, L.Obermajer - Brdičko, Manhart
FC Ludeco Praha - FC Rouskov 1:4
Branky: J.Chmel - ?
Místo: Vodokrty
Tip zápasu: Turnaj ve Vodokrtech
Datum: 21.6.2008
Sestava Ludeco: Jech - J.Chmel, L.Obermajer - Brdičko, Manhart
Kmochův Odkaz - FC Ludeco Praha 9:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Jech - Dunčko, J.Chmel, J.Obermajer - Zika, Hochmann, Brdičko
FC Drny - FC Ludeco Praha 5:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
ČEZ - FC Ludeco Praha 5:1
Branky: ? - Brdičko
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
Vysočany "C" - FC Ludeco Praha 7:0
Branky: ?
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
Sturm JM - FC Ludeco Praha 6:1
Branky: ? - Hochmann
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: WarriorS Summer Cup 2008, Losers Break, čtvrtfinále
Datum: 23.8.2008
Sestava: Dunčko - Jech, Zika, J.Chmel - J.Obermajer, Hochmann, Brdičko
O.A.Arrows - FC Ludeco Praha 13:1
Branky: ? - Merta
Místo: Praha, Háje
Tip zápasu: Přátelský
Datum: 7.9.2008
Sestava: Dunčko (2.pol. Brdičko) - Ondra, Dunčko, Manhart, J.Obermajer - Merta, Hochmann - Vávra, Zika, Brdičko, fotografie: L.Obermajer
Ludeco Praha - SOL Fans 2:5
Branky: Kroupa, Bílík - ?
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 20.9.2008
Sestava: Brdičko - Jelínek, J.Obermajer, Manhart, Bílík, Kroupa - Merta, Hochmann - Vávra, Zika, lékař: F.Jebavý
SVP - Ludeco Praha 22:0
Branky: ?
Místo: Praha, Botičská
Tip zápasu: ligový
Datum: 27.9.2008
Sestava: Brdičko, Manhart, Jech, Kumpošt, Hochmann, Vávra
lékař: F.Jebavý
Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana 0:19
Branky: ?
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 4.10.2008
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel, Hochmann

Ambassadors B - Ludeco Praha 8:1
Branka: Šturma
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 11.10.2008
ČK: Šturm
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Šturma, Hochmann

Ludeco Praha - Rychlá rota 1:13
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 18.10.2008
Sestava: Brdičko, Manhart, Hochmann, J.Obermajer, J.Chmel, Šturma

Ludeco Praha - Real Slama 4:2
Branky: 2x Šturma, Hochmann, J.Obermajer
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 25.10.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Šturma, Hochmann, Sýkora

Cipísci - Ludeco Praha 2:1
Branka: Šturma
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 1.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Hochmann, Sýkora, Kumpošt, J.Vávra, Šturma, Zika

Ludeco Praha - Black B!tches 3:4
Branky: 2x Šturma, Sýkora
Místo: Praha, Vyšehrad
Tip zápasu: Ligový
Datum: 9.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Hochmann, Sýkora, Kumpošt, Šturma, Zika

T-Lama - Ludeco Praha 12:3
Branky: 2x Brdičko, Sýkora
Místo: Praha, Kobylisy
Tip zápasu: Ligový
Datum: 15.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Procházka, Borkovec, Pospíšil, Hladík

Jantaři - Ludeco Praha 1:3
Branky: vlastní, Borkovec, J.Vávra
Místo: Praha, Saratovská
Tip zápasu: Ligový
Datum: 30.11.2008
Sestava: Brdičko, J.Chmel, J.Obermajer, Dunčko, Sýkora, L.Obermajer, J.Vávra, Borkovec, Hladík, Hochmann

Lhotka Stars - Ludeco Praha 1:1
Branky: Procházka
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Ludeco Praha - Team Chodov 1:3
Branky: Brdičko
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Jižní Město - Ludeco Praha 4:0
Branky: -
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk

Bohnice - Ludeco Praha 1:1
Branky: Procházka
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk, Hladík

Ludeco Praha - Dream team 1:0
Branky: Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Předvánoční turnaj 2008
Datum: 20.12.2008
Sestava: Brdičko, Procházka, Šturma, Sýkora, Pospíšil, Baumruk, Hladík

Libodřice - Ludeco Praha 1:0
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Ludeco Praha - FC Výtržník 0:4
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Ludeco Praha - PC Žalud 1:5
Branky: Baumruk
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Stará Dáma - Ludeco Praha 6:0
Branky: -
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

Úderka Žižkov - Ludeco Praha 1:2
Branky: Hochmann, Baumruk
Místo: Úvaly
Typ zápasu: Turnaj SK Úvaly
Datum: 31.1.2009
Sestava: Brdičko, Pospíšil, Baumruk, Hladík, Manhart, Hochmann, J.Chmel, F.Chmel, Hanuška

SVP - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer

Ludeco Praha - Belzebubova jedenáctka 3:1
Branky: 2x Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer

FC Tibetians - Ludeco Praha 0:2
Branky: Sýkora, Baumruk
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Žížův tým - Ludeco Praha 1:2p
Branky: Šturma, rozh.pen. Baumruk
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj, semifinále
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Ludeco Praha - SVP 3:2p
Branky: Štědrý, Sýkora, rozh.pen Sýkora
Místo: Praha, Glowackého
Typ zápasu: Jarní turnaj, finále
Datum: 21.2.2009
Sestava: Brdičko, Baumruk, Šturma, Sýkora, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil

Vořežšpruti - Ludeco Praha 5:1
Branky: Vávra
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, Štědrý, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - Mashin 6:0
Branky: 4x Sčuka, 2x Burian
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - V.I.P. Prague 1:5
Branky: Burian
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - 1.FC Heroes 1:3
Branky: Sčuka
Místo: Praha, Hala TJ Pankrác
Typ zápasu: Halový turnaj, o 5. místo
Datum: 14.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Pospíšil, J.Chmel, Vávra, Kumpošt, Burian, Sčuka, Fránek, Dunčko

Ludeco Praha - 1.FC Heroes 1:2
Branky: Burian
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Rams 0:4
Branky: -
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Rams 1:2
Branky: Burian
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 22.3.2009
Sestava: Brdičko, Procházka, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Štika, Hochmann, Sčuka

Ludeco Praha - Hodkovičky United 3:8
Branky: Dunčko, Šturma, Sčuka
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 28.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Kumpošt, J.Vávra, Burian, Zika, Dunčko, Hochmann, Sčuka, Šturma, Sýkora, J.Obermajer, Pospíšil

Ludeco Praha - SVP 1:11
Branky: J.Chmel
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 29.3.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Kumpošt, Hochmann, Šturma, Procházka, Manhart, Pospíšil, J.Obermajer

SOL Fans - Ludeco Praha 3:2
Branky: Hochmann, Sčuka
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 4.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, Pospíšil, J.Obermajer, L.Vávra, Sčuka, Dunčko

Dynamo Malá Strana - Ludeco Praha 6:3
Branky: Šturma, Dunčko, Sýkora
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 19.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, Dunčko, J.Vávra, Zika, Sýkora, Kumpošt, Procházka

Ludeco Praha - Ambassadors B 4:3
Branky: 3x Šturma, J.Obermajer
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 25.4.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra

Rychlá Rota - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Brigádníků
Typ zápasu: Ligový
Datum: 3.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Hochmann, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, J.Vávra, Zika, Dunčko, Kumpošt, Štědrý, Procházka, Sýkora

Real Slama - Ludeco Praha 11:4
Branky: 3x Zika, Šturma
Místo: Praha, Dětský ostrov
Typ zápasu: Ligový
Datum: 9.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Šturma, J.Obermajer, L.Vávra, Zika, Manhart, Jebavý

Black B!tches - Ludeco Praha 12:0
Branky: -
Místo: Praha, Mendelova
Typ zápasu: Ligový
Datum: 23.5.2009
Sestava: Brdičko, J.Chmel, Šturma, J.Obermajer, Manhart

Hodkovičky United - Ludeco Praha 19:0
Branky: -
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 6.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Jebavý

Švorc - Ludeco Praha 1:1
Branky: Jirka
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

FC Ohňostrojaři - Ludeco Praha 0:0
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Ludeco Praha - FC Rožďalovice 0:2
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

FC Literpool - Ludeco Praha 1:0
Branky: -
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Ludeco Praha - FC Kozelec 1:5
Branky: Kuba
Místo: TJ Sokol Libáň
Typ zápasu: Turnaj v Libáni
Datum: 27.6.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, L.Vávra, Baumruk, Matějka, Jirka, Kuba

Inter Mokušle - Ludeco Praha 13:4
Branky: 2x Bůžek, Šimůnek, Hochmann
Místo: Praha, ČZÚ Suchdol
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 17.7.2009
Sestava: Brdičko, J.Obermajer, Hochmann, Šimůnek, Bůžek, Majer

Ludeco Praha - MFK Scooler Praha 5:2
Branky: 2x Šturma, Procházka, Sýkora, Hochmann
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 4.10.2009
Sestava: Šturma, Procházka, Sýkora, Hochmann, Obermajer, Pospíšil, Závorka, Hošek, L.Michalec, O.Michalec, Bůžek, Vávra

Slavoj - Ludeco Praha 2:3
Branky: O.Michalec, Artan, Šturma
Místo: Praha, Salesiánské Divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 11.10.2009
Sestava: Procházka, Závorka, Vávra, Dunčko, Bůžek, Brdičko, Obermajer, Šturma, L.Michalec, Sýkora, Hochmann, Kumpošt, Hošek, Artan, O.Michalec, Chmel

Darkage - Ludeco Praha 3:4
Branky: Kumpošt, Hochmann, O.Michalec, Procházka
Místo: Praha, Na Vítězné Pláni
Typ zápasu: Ligový
Datum: 1.11.2009
Sestava: Procházka, Vávra, Dunčko, L.Michalec, Bůžek, Sýkora, Kumpošt, Hochmann, O.Michalec, Obermajer, Brdičko

Ludeco Praha - Udatný Kedluben 2:6
Branky: 2x Šturma
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 8.11.2009
Sestava: O.Michalec, Závorka, Pospíšil, Bůžek, L.Michalec, Šturma, Hochmann, Dunčko, Pekárková, Brdičko, J.Obermajer, J.Chmel

Vořežšpruti - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: Ligový
Datum: 15.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Lukášek, Plachý, Hochmann, Borkovec, Štika

Ludeco Praha - FKMP Gooners Roma 2:9
Branky: Pospíšil, Lukášek
Místo: Praha, Rajská Zahrada
Typ zápasu: Ligový
Datum: 22.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Lukášek, Hochmann, Borkovec, Štika, Chmel, Vávra, Hladík, O.Michalec, J.Obermajer, Kumpošt

FC Vyhul - Ludeco Praha 4:5
Branky: 3x Šturma, Pospíšil, Borkovec
Místo: Praha, Novoborská
Typ zápasu: Ligový
Datum: 29.11.2009
Sestava: Brdičko, Bůžek, Pospíšil, Šturma, Sýkora, Hochmann, Borkovec, Vávra, J.Obermajer, Dunčko, Panýrek, Závorka, Procházka

Torzo Hostivař - Ludeco Praha 20:20
Branky: 9x Sýkora, 4x Šturma, 4x Hochmann, 2x Brdičko, Bůžek
Místo: hala Brandýs nad Labem
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 2.1.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Sýkora, Hochmann, J.Obermajer

Ludeco Praha - Dynamo R.U.M. 1:1
Branka: Borkovec
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Pospíšil

Ludeco Praha - NBND 0:2
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Pospíšil

Ludeco Praha - FK Šumavská Střela 0:7
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Dunčko, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Ludeco Praha - Belzebubova jedenáctka 1:4
Branka: Borkovec
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Dukla Creeps - Ludeco Praha 10:0
Branky: -
Místo: Praha, hřiště FC Inferno Praha
Typ zápasu: Hell Cup 2010, základní skupina
Datum: 27.2.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Borkovec, Vávra, Kumpošt, Lukášek, Burian, Pospíšil

Ludeco Praha - Dynamo Malá Strana 2:0
Branky: Šturma, Hochmann
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 14.3.2010
Sestava: Brdičko, Bůžek, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, Kumpošt, Lukášek, Závorka, L.Michalec, O.Michalec, Chmel, Procházka

MFK Scooler Praha - Ludeco Praha 4:8
Branky: 2x Šturma, 2x Sýkora, Hochmann, Procházka, Brdičko, Vávra
Místo: Praha, hřiště SK Hostivař
Typ zápasu: ligový
Datum: 27.3.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, J.Obermajer, L.Michalec, Procházka, Vávra, Sýkora

Ludeco Praha - Slavoj 1:7
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 11.4.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Procházka, Vávra, Chmel, O.Michalec, Borkovec, Bůžek, Obermajer

Dynamo Malá Strana - Ludeco Praha 6:2
Branky: Procházka, L.Michalec
Místo: Praha, Botičská
Typ zápasu: ligový
Datum: 25.4.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Procházka, Vávra, O.Michalec, Sýkora, Mustafa, Obermajer

Ludeco Praha - Darkage 2:2
Branky: Šturma, L.Michalec
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 2.5.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, L.Michalec, O.Michalec, Sýkora, Obermajer, Bůžek, Chmel, Hromádková, J.Michalec

Ludeco Praha - Legends 1:6
Branka: L.Michalec
Místo: Praha, ZŠ Gutova
Typ zápasu: Nike City Cup 2010, základní skupina
Datum: 4.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, J.Michalec, Knobloch

SK Slavia Praha C - Ludeco Praha 10:0
Branky: -
Místo: Praha, Zákostelní
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 5.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Knobloch, Šturma, Bůžek, Hromádková, Hochmann, Vávra, Štika

Udatný Kedluben - Ludeco Praha 4:3
Branky: Hochmann, L.Michalec, Šturma
Místo: Praha, hřište Tatran Střešovice
Typ zápasu: ligový
Datum: 9.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hromádková, Hochmann, Vávra, Štika, O.Michalec, J.Michalec

Ludeco Praha - Vořežšpruti 2:10
Branky: Šturma, Štika
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 16.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Vávra, Štika, O.Michalec, J.Michalec, Knobloch, Bůžek, Chmel, Sýkora, Paleček

FKMP Gooners Roma - Ludeco Praha 5:3
Branky: 2x Šturma, Liška
Místo: Praha, Areál Sparta Praha Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 23.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Štika, O.Michalec, J.Michalec, Bůžek, Chmel, Sýkora, Hromádková, Liška, Lukášek

Ludeco Praha - FC Vyhul 4:4
Branky: Bůžek, Vávra, Štika, Hochmann
Místo: Praha, ZŠ Chvaletická
Typ zápasu: ligový
Datum: 30.5.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Hochmann, Štika, J.Michalec, Bůžek, Sýkora, Hromádková, Vávra

Ludeco Praha - ŠK Prednádražie Trnava 1:2
Branka: L.Michalec
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - FC Lipník 0:2
Branky: -
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - FC NH Ostrava 0:3
Branky: -
Místo: Městečko Trnávka
Typ zápasu: Qanto Cup 2010, základní skupiny
Datum: 26.6.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, Šturma, Štika, J.Michalec, Sýkora, Hromádková, Vávra, O.Michalec

Ludeco Praha - Converto Praha 3:2
Branky: 2x Hochmann, Chmel
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: přátelský
Datum: 31.7.2010
Sestava: Brdičko, L.Michalec, Obermajer, J.Michalec, Hromádková, O.Michalec, Chmel, Malinovský, Šilhavý, Bůžek, Hochmann, Dunčko

Ludeco Praha - Tlakové Galoše 1:2
Branky: Procházka
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

Noční Dravci - Ludeco Praha 4:1
Branky: Bůžek
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

FC Warriors - Ludeco Praha 3:1
Branky: Sýkora
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: Warriors Summer Cup 5, základní skupiny
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

SC Bumble Bees - Ludeco Praha 2:0
Branky: -
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 5, zápas o postup
Datum: 22.8.2010
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hromádková, Chmel, Bůžek, Šturma, Sýkora, Vávra, Procházka

Undesirable Team - Ludeco Praha 5:2
Branky: Vávra, Šturma
Místo: Praha, Strahov
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 5.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Chmel, Šturma, Sýkora, Vávra, L.Michalec, Hochmann, Malinovský

Ludeco FC - FC Tibetians 0:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, základní skupina
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

Parma AG - Ludeco FC 2:2
Branky: Šturma, Sýkora
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, základní skupina
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

1. FC Heroes - Ludeco FC 4:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, semifinále
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Vávra, Hochmann, Malinovský

Ludeco FC - Parma AG 4:0
Branky: 2x Sýkora, 2x Malinovský
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2010, o 3. místo
Datum: 12.9.2010
Sestava: Brdičko, Hromádková, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský

T-Lama - Ludeco FC 1:2
Branky: Hochmann, Šturma
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 19.9.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský, Liška, Chmel, L.Michalec, O.Michalec

Ludeco FC - AG Dechcurew 1:1
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 26.9.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Sýkora, Hochmann, Malinovský, Liška, L.Michalec, O.Michalec, Vávra, Hromádková, Bůžek

Real Slama - Ludeco FC 3:0
Branky: -
Místo: Praha, Dětský ostrov
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 2.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Malinovský, L.Michalec, O.Michalec, Vávra, Baumruk

FC Tibetians - Ludeco FC 1:7
Branky: 4x Angelis, Malinovský, Šturma, Liška
Místo: Praha, Strahov
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 16.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Malinovský, L.Michalec, Obermajer, Angelis, Gallo, Liška

Ludeco FC - Stará Garda 1:3
Branka: L.Michalec
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 24.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, L.Michalec, Liška, J.Michalec, O.Michalec, Bůžek, Sýkora

Udatný Kedluben - Ludeco FC 3:5
Branky: 3x Angelis, Sýkora, Misday
Místo: Praha, Tatran Střešovice
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 31.10.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Obermajer, Manhart, Malinovský, Angelis, Gallo, Misday

Černošice - Ludeco FC 2:5
Branky: 2x Sýkora, 2x Angelis, Misday
Místo: Praha, Řeporyje
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 13.11.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, Misday, L.Michalec, O.Michalec

Ludeco FC - Les Bizerans 5:1
Branky: 3x Angelis, Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 21.11.2010
Sestava: Brdičko, Šturma, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, L.Michalec, O.Michalec, Gallo, Borkovec, Merta, J.Michalec, Liška

Vořežšpruti - Ludeco FC 6:3
Branky: 2x Hochmann, Angelis
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: 2.B PKFL liga
Datum: 27.11.2010
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, Malinovský, Angelis, L.Michalec, Manhart

Ludeco FC - Brazilci A 1:1
Branka: Šturma
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

FC Kounice 45 - Ludeco FC 0:1
Branka: Sýkora
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Ludeco FC - Old Boys Zeleneč 2:2
Branky: L.Michalec, Sýkora
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Žižkovská Úderka - Ludeco FC 1:7
Branky: 2x Fejtek, 2x Sýkora, 2x Šturma, Borkovec
Místo: hřiště SK Úvaly
Typ zápasu: Turnaj v Úvalech
Datum: 5.2.2011
Sestava: Brdičko, Hochmann, Sýkora, L.Michalec, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Fejtek, Borkovec, Obermajer

Ludeco FC - DarkAge 3:2
Branky: Šturma, Baumruk, J.Michalec
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

FC Vyhul - Ludeco FC "2" 0:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

Ludeco FC - FC Vyhul 0:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

Converto Praha - Ludeco FC "2" 1:1
Branky: Bůžek
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská, Brdičko

Ludeco FC - Converto Praha 1:0
Branka: Obermajer
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Vitkovský, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk

DarkAge - Ludeco FC "2" 3:0
Branky: -
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava: Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

Ludeco FC - Ludeco FC "2" 3:1
Branky: 2x Obermajer, Baumruk - Bůžek
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Přátelský miniturnaj
Datum: 5.3.2011
Sestava Ludeco FC: Brdičko, Sýkora, Šturma, J.Michalec, Hromádková, Obermajer, Baumruk
Sestava Ludeco FC "2": Vitkovský, Hochmann, Bůžek, Řehoř, Fejtek, L.Michalec, Neoveská

SK Slavia Praha "C" - Ludeco FC 5:3
Branky: 2x Šturma, Sýkora
Místo: TJ Sokol Vysočany
Typ zápasu: Přátelský
Datum: 9.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, Štika

Ludeco FC - Black B!tches 1:5
Branka: Šturma
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 20.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, J.Michalec, L.Michalec, Vávra, Hromádková

Ludeco FC - T-Lama 3:2
Branky: Šturma, Řehoř, Sýkora
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 27.3.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, Řehoř, L.Michlec, O.Michalec, Fejtek, Merta, Neoveská

AG Dechcurew - Ludeco FC 5:2
Branky: Sýkora, Merta
Místo: Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: Ligový
Datum: 3.4.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Hochmann, L.Michalec, Merta, Neoveská, Malinovský, Vávra

Ludeco FC - Real Slama 2:2
Branky: Řehoř, Merta
Místo: Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: Ligový
Datum: 10.4.2011
Sestava: Brdičko, Sýkora, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, Merta, Vávra, Hromádková, O.Michalec, J.Michalec, Řehoř

Black B!tches - Ludeco FC 9:0
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Mendelova
Typ zápasu: Ligový
Datum: 16.4.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, J.Michalec, Vitkovský, Neoveská

Ludeco FC - FC Tibetians 3:3
Branky: Šturma, Merta, Sýkora
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 1.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Hochmann, L.Michalec, J.Michalec, Vitkovský, Neoveská, Sýkora, Merta

Stará Garda - Ludeco FC 6:1
Branka: Brdičko
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: ligový
Datum: 8.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Neoveská, Merta, Řehoř, Šesták, Vitásek

Ludeco FC - Udatný Kedluben 3:0
Branky: Merta, Sýkora, Řehoř
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 15.5.2011
Sestava: Brdičko, Šturma, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann

FKMP Gooners Roma - Ludeco FC 11:6
Branky: 2x Řehoř, 2x Merta, Sýkora, Neoveská
Místo: Praha, Sokol Královské Vinohrady
Typ zápasu: ligový
Datum: 22.5.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann, Neoveská

Ludeco FC - Černošice 4:4
Branky: 3x Šturma, Malinovský
Místo: Praha, SK Ďáblice
Typ zápasu: ligový
Datum: 29.5.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Řehoř, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová

Les Bizerans - Ludeco FC 1:2
Branky: Malinovský, Hochmann
Místo: Praha, Meteor Libeň
Typ zápasu: ligový
Datum: 5.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, L.Michalec

Ludeco FC - FKMP Gooners Roma 1:6
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 12.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, O.Michalec, Řehoř, Manhart

Ludeco FC - Vořežšpruti 1:11
Branka: Hochmann
Místo: Praha, Sparta Podvinný mlýn
Typ zápasu: ligový
Datum: 12.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Merta, Neoveská, Malinovský, Šturma, Kracmanová, Závorka, Hochmann, O.Michalec, Řehoř, Manhart

Ludeco FC - BlueBerry Vsetín 0:3
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - Grunt Svitavy 0:4
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - Kuvajt Trenčianska Turná 0:5
Branky: -
Místo: Stadion Lány, Svitavy
Typ zápasu: Qanto Cup 2011, základní skupiny
Datum: 25.6.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Neoveská, Hochmann, Sýkora, Hromádková, Vitkovský

Ludeco FC - FC Hoblina Jižák 0:4
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - Los Pepinos C.F. 1:7
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - T.M.F.Praha 0:6
Branky: -
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - FC Rival Club 1:3
Branka: Šturma
Místo: Praha, ZŠ Glowackého
Typ zápasu: Předsezonní turnaj 2011
Datum: 20.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Hochmann, Vitkovský, Šturma, L.Michalec, Malinovský

Ludeco FC - All Star Team 2:0
Branky: Sýkora, Obermajer
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - SC Bumble Bees 1:3
Branky: Závorka
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - Tlakové Galoše 2:0
Branky: Sýkora, Šturma
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Neoveská, Závorka

Ludeco FC - Holomajzna 0:2
Branky: -
Místo: Praha, Schulhoffova
Typ zápasu: WarriorS Summer Cup 2011, osmifinále
Datum: 28.8.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Hromádková, Závorka

Lhotka Stars - Ludeco FC 1:0
Branky: -
Místo: Praha, Lhotka
Typ zápasu: 2.A liga, 1.kolo
Datum: 11.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hochmann, Řehoř, L.Michalec

Ludeco FC - AG Dechcurew 2:4
Branky: 2x Sýkora
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 2.kolo
Datum: 18.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Řehoř, L.Michalec, Hromádková, O.Michalec, Vávra

Red Team - Ludeco FC 9:0
Branky: -
Místo: Praha, Hrabákova
Typ zápasu: 2.A liga, 3.kolo
Datum: 25.9.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, L.Michalec, Hromádková, Hochmann

Ludeco FC - BTW Krč fm 1:7
Branka: Obermajer
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 4.kolo
Datum: 2.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Sýkora, Hromádková, Hochmann, Řehoř, Malinovský

Ludmila A - Ludeco FC 7:1
Branka: Řehoř
Místo: Praha, Salesiánské divadlo Kobylisy
Typ zápasu: 2.A liga, 5.kolo
Datum: 9.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Šturma, Hromádková, Hochmann, Řehoř, Malinovský, Neoveská

Sehranka - Ludeco FC 3:2
Branky: 2x Malinovský
Místo: Praha, ČZU Suchdol
Typ zápasu: 2.A liga, 6.kolo
Datum: 16.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Hromádková, Voj.Řehoř, Malinovský, Sýkora, Vác.Řehoř

Ludeco FC - T-Lama 4:8
Branky: 2x Vác.Řehoř, Voj.Řehoř, Brdičko
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 7.kolo
Datum: 23.10.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Voj.Řehoř, Vác.Řehoř

Ludeco FC - FT Razors 4:10
Branky: 2x Sýkora, Voj.Řehoř, Brdičko
Místo: Praha, Eden
Typ zápasu: 2.A liga, 9.kolo
Datum: 13.11.2011
Sestava: Brdičko, Obermajer, Vitkovský, Voj.Řehoř, Sýkora, Hromádková, Hochmann

Týmové fotografování

5. září 2008 v 14:51 | Petr Brdičko |  Aktuality
Tak prázdniny jsou pryč a předpokládám, že jste všeci v Praze (kromě Roberta, který je ve Varnsdorfu kvůli školy). V následující tabulce uvedu každého z Vás a u něj napíšu data, kdy mají čas (všední dny), abychom mohli naplánovat již dlouho dohadované týmové focení na stadionu v Edenu. Od vedení E-Sidu (tedy vlastníka stadionu) mám již svolení, fotit se můžeme jakýkoliv všední den, když se domluvíme. Takže honem honem honem, at to máme za sebou :-)

Petr Brdičko - kdykoliv po 18:00 (úterky po 16:30)

Soupisky soupeřů

4. září 2008 v 16:45 | Petr Brdičko |  Liga
Neznáme je, neznáme ani jejich týmy, přesto bychom si je mohli představit. Uvedu zde soupisky všech týmů, které s námi budou ve skupině hrát:

soupisky jsou vedeny ze sezony 2007/2008, samozřejmě je budu průběžně aktualizovat a upravovat

DYNAMO MALÁ STRANA
Císař Jan, 1985
Červený Filip, 1985
Červený Martin, 1988
Grosz Jakub, 1985
Hrubý Adam, 1984
Hrubý Štěpán, 1986
Karásek Adam, 1984
Kasal Jan, 1987
Kopřiva Jan, 1980
Krýzl Jonáš, 1983
Krýzl Kryštof, 1986
Pomahač Ondřej, 1984
Sommer Jan, 1986
Šlauf Dalibor, 1986
Uhlíř Michal, 1985
Úlehla Šimon, 1979

T-LAMA
Binder Jan, 1985
Brenner David, 1984
Černý František, 1990
Černý Pavel, 1985
Hric Tomáš, 1985
Karas Ladislav, 1990
Kopta Pavel, 1968
Kracman Ondřej, 1982
Malý Michal, 1990
Matoušek Jiří, 1985
Netrh Ondřej, 1985
Rozsypal Filip, 1983
Schültz Petr, 1984
Schütz Martin, 1980
Šimša Otakar, 1973
Viktorin Tomáš, 1989
Vostrý Filip, 1989
Zbořil Michal, 1986
Zýka Jonáš, 1986

JANTAŘI
Bejvl Aleš, 1988
Bělka Tomáš, 1988
Frank Jan, 1988
Hájek Ondřej, 1987
Hejl Filip, 1988
Hrubý Mikuláš, 1987
Charvát Jan, 1987
Jankovský David, 1975
Jonáš Jan, 1988
Klinger Tomáš, 1987
Medek Karel, 1988
Pávek Jan, 1987
Pýcha Marek, 1988
Rett Jan, 1987
Semera Ondřej, 1987
Stejskal Petr, 1988
Škarohlíd Radek, 1987
Turek Ondřej, 1988

REAL SLAMA
Balcar Jan, 1980
Bárta Jiří, 1983
Flekáč Jiří, 1984
Flekáč Tomáš, 1986
Hromádka Jan, 1981
Kalaš Josef, 1989
Krimlák Tomáš, 1985
Kuchař Jan, 1989
Lopata Pavel, 1989
Macháček Miloslav, 1980
Novotný Tomáš, 1978
Pentaliotis Nikolas, 1990
Pocta Tomáš, 1981
Sláma Vladimír, 1980
Sýkora Jan, 1978
Tobolár David, 1990
Vrňák Tomáš, 1981

RYCHLÁ ROTA
Hamrler Martin, 1975
Jedličková Lucie, 1984
Klimeš Petr, 1985
Lebeda Jan, 1986
Luka Dušan, 1976
Mácha Jan, 1979
Mácha Milan, 1983
Mouaddab Mohamed Amine, 1983
Nývlt Dušan, 1977
Pelich Jiří, 1977
Pěnička Bohumil, 1971
Perlík Václav, 1981
Plesmind Jan, 1985
Slameň Jan, 1979
Sochor Milan, 1982
Štěpánek Ondřej, 1983
Talpa Lukáš, 1975
Talpa Martin, 1975
Wogner Martin, 1980
Zeman Pavel, 1980

O.A. ARROWS
Adamíra Jiří, 1949
Adamíra Jiří, 1987
Bouše Jiří, 1965
Bouše Jiří, 1987
Dedek Štěpán, 1987
Gregor Jakub, 1989
Kratochvíl Filip, 1987
Macháček Adam, 1987
Mihule Jakub, 1987
Pilmaier Jan, 1988
Plátek Ondřej, 1987
Svatoň Štěpán, 1988
Vackář Martin, 1987

LOŇSKÁ TABULKA 3.LIGY
1Jižní Město2114-5-279:2653047
2Fertilisers2115-1-588:6325046
3O. A. Arrows2114-1-686:3254043
4Belzebubova jedenáctka2113-3-582:4141042
5Real slama2113-1-793:5142040
6Daytona b&w2111-6-459:3326039
7Jantaři217-0-1446:89-431(-1)20
8FC Tibetians116-1-431:248019
9Dynamo Malá Strana215-3-1359:81-22018
10PMS Olympian213-4-1444:103-59013
11T-lama212-5-1427:70-43011
12Lømrå tüm212-2-1736:118-8208
13FT THC (tým byl vyloučen)00-0-000:00000